Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Koncert „MIŁOŚĆ JEST WSZYSTKIM” w Gdańsku

Prezydent Miasta Gdańska i Telewizja TVN zapraszają wszystkich mieszkańców Gdańska na wielki mikołajkowy koncert „Miłość jest wszystkim”. To niezwykłe muzyczne show odbędzie się na Ołowiance w niedzielę 9 grudnia o godz. 17.00. Nowe aranżacje najpiękniejszych piosenek o miłości i świętach zostaną wykonane z udziałem orkiestry symfonicznej. Koncert będzie także transmitowany w telewizji TVN. Wstęp na to wydarzenie jest darmowy.

A
A
plakat koncert MjW


Na scenie w wyjątkowych aranżacjach, solo i w duetach zaśpiewają m.in. Edyta Górniak, Igor Herbut, Natalia Szroeder, Piotr Kupicha, Blue Café, Anna Wyszkoni, Sebastian Karpiel-Bułecka, Iza Lach, Ania Karwan, Tulia, Sonbird, Aleksandra Gintrowska oraz Ania Rusowicz. W koncercie wystąpią również aktorzy znani z filmu „Miłość jest wszystkim”, m.in.: Aleksandra Adamska, Joanna Balasz i Patricia Kazadi. Najnowsza produkcja TVN, to wzruszająca komedia świąteczna której akcja dzieje się  w Gdańsku. Koncert poprowadzi gwiazda filmu Agnieszka Grochowska oraz  Oliver Janiak.


Koncert Miłość jest wszystkim to wyjątkowe wydarzenie muzyczne – znani wokaliści, zespoły muzyczne, a także aktorzy filmu zaczarują świąteczną atmosferą i udowodnią, że w Gdańsku miłość jest wszystkim.

Nowe aranżacje najpiękniejszych piosenek o miłości i świętach zostaną wykonane z udziałem orkiestry symfonicznej pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego. Podczas dwugodzinnego koncertu będzie można usłyszeć pełne energii przeboje takie, jak Love is in the air czy Can’t stop the feeling! ale nie zabraknie również świątecznych klasyków, jak Last christmas oraz All I want for christmas is you. 


Koncert Miłość jest wszystkim realizuje i produkuje zespół TVN. Scenariusz napisał Piotr Janusz, za reżyserię odpowiada Maciej Sobociński, scenografię przygotowuje Giorgos Stylianou, a producentką wydarzenia jest Bożena Janik.


Partnerem koncertu jest Miasto Gdańsk i Saur Neptun Gdańsk.