Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Koncert dla gdańszczan „Gdzie się podziały tamte prywatki”

Specjalne wydarzenie muzyczne dla gdańszczan już 28 kwietnia o godz. 18:00. Na scenie w ERGO ARENIE pojawią się znane i lubiane gwiazdy, a także wielka orkiestra. Bilety w cenie 10 zł i 15 zł w sprzedaży od 10 kwietnia.

A
A

Wojciech Gąsowski
Wojciech Gąsowski
wojciechgassowski.pl

Podczas wyjątkowego koncertu pod tytułem „Gdzie się podziały tamte prywatki” usłyszymy największe przeboje z Polski i świata. Najlepsi artyści polskiej estrady, wielka orkiestra pod dyrekcją Grzegorza Urbana, aranże szlagierów przygotowane specjalnie dla gdańskiej publiczności zapewnią moc muzycznych wrażeń. Na scenie pojawią się lubiane i podziwiane gwiazdy estrady – Wojciech Gąssowski, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Marie Napieralska, Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Dzięki materiałom filmowo-dźwiękowym artyści wystąpią w duetach z takimi wykonawcami jak Irena Santor czy niezapomniany Zbigniew Wodecki. Widowisko poprowadzi Artur Andrus – znany nie tylko ze szklanego ekranu, lecz także z radia.

Podczas koncertu publiczność usłyszy takie przeboje jak tytułowe „Gdzie się podziały tamte prywatki” i „Wojna domowa” wykonywane przez Gąsowskiego. Będzie można również pobawić się przy szlagierach, które przez lata królowały na prywatkach: „Moje serce to jest muzyk”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Nie liczę godzin i lat”, „Żółte kalendarze” i „Kochać”. Poruszenie wśród publiczności na pewno wywołają także „Jak minął dzień” wykonywane w oryginale przez Krzysztofa Krawczyka. Bez wątpienia miłośnik muzyki w każdym wieku znajdzie coś dla siebie.

Podczas koncertu będzie można także zobaczyć nagrodę główną w specjalnej loterii „PIT w Gdańsku! Się opłaca” dla wszystkich rozliczających podatek w Gdańsku – Toyotę Yaris Hybrid w wersji premium. Na miejscu będzie możliwe zarejestrowanie swojego udziału w loterii.

Program koncertu gwarantuje dobrą zabawę. Nie pozostaje nic innego, jak w wziąć w niej udział.

Widowisko muzyczne dla mieszkańców naszego miasta w tym roku jest organizowane po raz trzeci. Poprzednie dwa koncerty – „Uciekaj moje serce” w 2016 oraz „Od bigbitu do rocka” w 2017 – okazały się ogromnym sukcesem. W każdym z tych wydarzeń wzięło udział ponad 10 tysięcy osób.

Adam Majewski (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej