Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Juwenalia Gdańskie, największy festiwal muzyczny - znamy wszystkich wykonawców

Juwenalia Gdańskie to nowy festiwal muzyczny na mapie Polski i największy festiwal studencki w Trójmieście. To cztery dni wypełnione imprezami kulturalnymi, rozrywkowymi i sportowymi – a przede wszystkich koncerty gwiazd, jakich Gdańsk nigdy wcześniej nie gościł.

A
A

Wszystkie Gdańskie Uczelnie Publicznie oraz Miasto Gdańsk mają przyjemność zaprosić na wyjątkowe, 4-dniowe wydarzenie organizowane przez samorządy studenckie i Fundację Gdańską, podczas którego wystąpią takie gwiazdy jak Ella Eyre czy Chlöe Howl.

Juwenalia Gdańskie to nowy festiwal muzyczny na mapie Polski i największy festiwal studencki w Trójmieście. Pierwszy raz w historii tego regionu, samorządy studenckie i Miasto Gdańsk jednoczą swoje siły, aby wspólnie zorganizować nowe, niepowtarzalne wydarzenie. 6 uczelni to 6 razy więcej atrakcji, przygotowanych nie tylko dla studentów, ale także dla mieszkańców Trójmiasta oraz gości odwiedzających te miejsce. Cztery dni wypełnione imprezami kulturalnymi, rozrywkowymi i sportowymi – a przede wszystkich koncerty gwiazd, jakich Gdańsk nigdy wcześniej nie gościł.

W ramach koncertów wystąpią m.in. Pezet, Organek i Kult, ale największymi gwiazdami wydarzenia będą niewątpliwie dwie brytyjskie artystki, czyli Ella Eyre – wokalistka o bardzo mocnym głosie, znana z nagranego z zespołem Rudimental kawałka „Waiting All Night” oraz Chlöe Howl – autorka takich tanecznych hitów jak „Rumour” czy „Paper Heart”. Łącznie na scenie pojawi się dwunastu artystów, którzy 25 i 26 maja sprawią, że Plac Zebrań Ludowych będzie najbardziej obleganym miejscem w Trójmieście.

Bilety dostępne na Eventim.pl oraz w punktach sprzedaży Eventim (Empik, Media Markt, Saturn).

Plan koncertów Juwenaliów Gdańskich
Koncert Piątkowy, 25.05.2018, otwarcie terenu: 16:00
Zagrają: Cleo, Danzel, Mesajah, Grubson, Pezet, Organek

Koncert Sobotni, 26.05.2018, otwarcie terenu: 15:00
Zagrają: Jelonek, O.S.T.R., Kult, Smolik//Kev Fox, Chlöe Howl, Ella Eyre

Więcej informacji na:
www.juwenaliagdanskie.pl
facebook.com/JuwenaliaGdanskie

Milena Mieczkowska (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Fundacja Gdańska