Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Zaproszenie na spotkanie prezydenta Gdańska z hokeistkami Stoczniowca Gdańsk

Zapraszamy na spotkanie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z hokeistkami Stoczniowca Gdańsk. Spotkanie odbędzie się jutro, 20 marca, o godz. 11:00 w sali 315 gdańskiego magistratu przy ul. ul. Nowe Ogrody 8/12.

A
A

Gdańskie hokeistki po raz trzeci z rzędu zostały wicemistrzyniami Polski. Zespół ciężko pracował na swój sukces. Jak zaznaczył trener Henryk Zabrocki w rozmowie z portalem stoczniowiec.org.pl, „(...) Ślązaczki musiały się ostro napracować, żeby w tym roku wygrać to mistrzostwo. Dziewczyny oczywiście przeżywały porażkę. Były łzy smutku, które na szczęście szybko zmieniły się w łzy szczęścia z odniesionego sukcesu”. Prezydent Paweł Adamowicz pogratuluje we wtorek gdańskiemu zespołowi odniesionego sukcesu.

Przypomnijmy, że hokeistki GKS Stoczniowiec przegrały na wyjeździe z Polonią Bytom 1:3 (1:2, 0:1, 0:0) w drugim meczu finału mistrzostw Polski. Polonia triumfowała w serii do dwóch zwycięstw 2-0 i obroniła mistrzowski tytuł. W skład zespołu STOCZNIOWIEC wchodzą: Kosińska; Kwiatkowska – Kamińska, Tokarska, Bigos, Kasprzycka, Siejka; Banaś, Podracka, Błaszak, Onyszczenko, Korkuz, Łapińska, Grzelak.

Joanna Kubik (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Biuro Prasowe

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 3/2020

Herold Gdański nr 3 2020
Herold Gdański nr 3 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 3/2020 (3.6 MB)