PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Zaproszenie na spacer po budowie na Nowej Bulońskiej

Zaproszenie na spacer po budowie na Nowej Bulońskiej
W najbliższy piątek, 7 grudnia zapraszamy na spacer po budowie linii tramwajowej Nowej Bulońskiej Północnej, podczas którego zobaczymy stan zaawansowania prac. Spotykamy się o godz. 8.40 na wysokości skrzyżowania ul. Wołkowyskiej z ul. Myśliwską.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

W miejscu zbiórki rozdane zostaną kamizelki i kaski ochronne, a następnie przeprowadzony zostanie krótki instruktarz BHP.  Prosimy o ubranie butów odpowiednich do spaceru po terenie budowy (sugerowane jest  obuwie zakryte z gruba podeszwą, na budowie może być błoto). 

Spacer po budowie rozpocznie się o godz. 8.45 od strony ul. Nowej Wołkowyskiej, następnie przejdziemy budowanym odcinkiem ulicy Nowej Bulońskiej  Północnej w kierunku mostu nad potokiem Siedleckim, gdzie trwa budowa podpór mostowych i gdzie można już zobaczyć fragmenty trasy tramwajowej.   

W spotkaniu wezmą udział Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, z-ca Prezydenta ds. polityki gospodarczej Aleksandra Dulkiewicz, Dyrektor Naczelny Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska Włodzimierz Bartosiewicz oraz przedstawiciele wykonawcy robót  firmy NDI S.A. Wiceprezes Ryszard Trykosko, Dyrektor d/s Realizacji, Dyrektor Projektu Z-ca Dyrektora ds. Budownictwa Infrastrukturalnego Sylwia Rogall, Kierownicy Budowy Przemysław Młynarczyk i Mateusz Gaj.  

Możliwy będzie wjazd i zaparkowanie aut na terenie budowy


Spacer po budowie Nowej Bulońskiej -miejsce zbiórki
Spacer po budowie Nowej Bulońskiej -miejsce zbiórki
mat. prasowy
Olimpia SchneiderUrząd Miejski w GdańskuBiuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki MiastaReferat Prasowyolimpia.schneider@gdansk.gda.pl
Olimpia Schneider - najnowsze