Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Pysznie, gwarno i przyjemnie na Ogarnej! Zapraszamy na briefing prasowy

A
A

Już od najbliższej soboty 18 kwietnia Wolny Targ na dobre zagości na ulicy Ogarnej! Ale już jutro będzie można poczuć atmosferę i poznać szczegóły programu tego wydarzenia. 15 kwietnia zapraszamy na briefing prasowy dedykowany tej wyjątkowej imprezie, w przyjaznej Wolno Targowej scenerii zaaranżowanej na Placu T. Polaka. Jakie atrakcje czekać będą na gości Wolnego Targu oraz jaką ofertę specjalną Wolny Targ przygotował na okoliczność „Weekendu za pół ceny” - opowiedzą organizatorzy wydarzenia.

Wolny Targ to m.in. pyszne jedzenie, produkty spożywcze od miejscowych producentów, piękne przedmioty od okolicznych rękodzielników oraz mnóstwo innych atrakcji i przyjemności. Impreza zwita do Gdańska, w miejsce nieprzypadkowe. Sprowadzenie Wolnego Targu właśnie na ulicę Ograną było jednym z zdań postawionych przed Menadżerem Śródmieścia.

(!) Briefing prasowy odbędzie się w scenerii, jaka towarzyszyć będzie sobotnim Targom – to m.in. wygodne leżaki na Placu Polaka, gustowne namioty, stoliki i klimatyczne oświetlenie. Ze swoimi zdrowymi produktami pojawi się także tego dnia dwóch wystawców.

W briefingu udział wezmą: Menadżer Śródmieścia Jakub Żelazny, organizatorzy Wolnego Targu – w Gdańsku Tomasz Skowroński i Anna Włodarczyk oraz gościnnie organizatorka Wolnego Targu w Poznaniu Magdalena Kosakowska.

Czas: 15 kwietnia (środa), godz. 11.00
Miejsce: Plac T. Polaka, Gdańsk

Zapraszamy!

Anna Dobrowolska / Biuro Prasowe

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 3/2020

Herold Gdański nr 3 2020
Herold Gdański nr 3 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 3/2020 (3.6 MB)