PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Przekazujemy klucze do mieszkań komunalnych przy ulicy Kieturakisa 8

Przekazujemy klucze do mieszkań komunalnych przy ulicy Kieturakisa 8
Zapraszamy na oddanie do użytku i przekazanie kluczy lokatorom do mieszkań w budynku wybudowanym przez TBS Motława przy ul. Z. Kieturakisa 8 na Dolnym Mieście. Wydarzenie odbędzie się w piątek 7 września o godz. 12.00
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Udział w nim wezmą m.in. prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz Dariusz Stacher - przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego. Budynek został wybudowany dzięki preferencyjnemu kredytowi udzielonemu przez Bank Gospodarstwa Krajowego w ramach rządowego programu popierania budownictwa mieszkaniowego. Dokapitalizowanie Gminy Miasta Gdańsk wyniosło 2,5 mln zł.

Jest to pierwszy etap inwestycji mieszkaniowych na Dolnym Mieście w Gdańsku. Oddajemy do użytku budynek wielorodzinny przy ul. Kieturakisa 8 z 22 mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej 1024,68 m2 oraz miejscami postojowymi dla mieszkańców w podziemnej hali garażowej. Docelowo budynki przy ulicy Kieturakisa 8 i 6, realizowane przez TBS Motława, oraz istniejący budynek przy ul. Wróbla 24 w pełni zabudują pierzeję wzdłuż zrewitalizowanej ulicy Kieturakisa.