Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Podpisanie umów na realizację modułu medycznego programu wsparcia prokreacji dla mieszkańców Gdańska już jutro!

W piątek, 27 października o godz. 10.30 w sali 315 gdańskiego magistratu (ul. Nowe Ogrody 8/12) odbędzie się podpisanie umów na realizację trzeciego – medycznego modułu programu wsparcia prokreacji mieszkańców Gdańska. W spotkaniu udział weźmie prezydent Paweł Adamowicz oraz przedstawiciele trzech firm realizujących zadanie.

A
A

Konkurs na realizację trzeciego – medycznego modułu programu w ramach którego dofinansowana będzie procedura in vitro wygrały trzy podmioty: Invicta Sp. z.o.o. z Gdańska, Gameta Gdynia Centrum Zdrowia Sp. z o.o. z Gdyni i Klinika Leczenia Niepłodności InviMed w Gdyni. Jutro, 27 października umowy na realizację zadania podpiszą przedstawiciele poszczególnych firm oraz prezydent Paweł Adamowicz.
W spotkaniu udział wezmą również Aleksandra Dulkiewicz zastępca prezydenta ds. polityki gospodarczej, przewodniczą zespołu ds. opracowania założeń do programu wsparcia prokreacji dla mieszkańców Gdańska oraz Piotr Borawski przewodniczący klubu PO w Radzie Miasta i członek zespołu.

UWAGA! Po podpisaniu umowy przekażemy Państwu jeszcze jedną dobrą wiadomość dla mieszkańców Gdańska.

Olimpia Schneider (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 2/2020

Herold Gdański nr 2 2020
Herold Gdański nr 2 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 2 2020 (4.2 MB)