Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Pierwsza w Polsce mundurowa klasa o profilu straży miejskiej - podpisanie porozumienia

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gdańsku powstanie pierwsza w Polsce mundurowa klasa o profilu straży miejskiej! Naukę w niej uczniowie powinni zacząć już od września. Porozumienie w sprawie utworzenia klasy podpiszą 25 marca: Dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku Elżbieta Januszewska oraz Komendant Straży Miejskiej w Gdańsku Leszek Walczak. W uroczystości weźmie udział Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej.

A
A

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gdańsku powstanie pierwsza w Polsce mundurowa klasa o profilu straży miejskiej! Naukę w niej uczniowie powinni zacząć już od września.  Porozumienie w sprawie utworzenia klasy podpiszą 25 marca: Dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku Elżbieta Januszewska oraz Komendant Straży Miejskiej w Gdańsku Leszek Walczak. W  uroczystości weźmie udział Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej.


Uroczystość odbędzie się w środę, 25 marca o godz. 13.00 w siedzibie Straży Miejskiej w Gdańsku, przy ul. Elbląskiej 54/60.

Więcej informacji na temat nowej klasy: http://strazmiejska.gda.pl/blog/2015/03/20/straz-miejska-pierwsza-klasa/ 

 

Magdalena Kuczyńska

Biuro Prasowe