Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Otwarcie boisk nr 52 i 53

Dwa kolejne boiska dołączą we wtorek 16 września do grona ukończonych i oddanych do użytku przyszkolnych boisk. Będą to obiekty numer 52 i 53! W ceremonii otwarcia, oprócz dzieci i młodzieży szkolnej, która będzie korzystać z nowoczesnej infrastruktury, udział weźmie prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz dyrektor Wydziału Rozwoju Społecznego Piotr Kowalczuk. Otwarcia odbędą się o godz. 8.30 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 24 przy ul. Leśna Góra 2 w Gdańsku oraz o godz. 13.00 w Zespole

A
A

Dwa kolejne boiska dołączą we wtorek 16 września do grona ukończonych i oddanych do użytku przyszkolnych boisk. Będą to obiekty numer 52 i 53! W ceremonii otwarcia, oprócz dzieci i młodzieży szkolnej, która będzie korzystać z nowoczesnej infrastruktury, udział weźmie prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz dyrektor Wydziału Rozwoju Społecznego Piotr Kowalczuk. Otwarcia odbędą się o godz. 8.30 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 24 przy ul. Leśna Góra 2 w Gdańsku oraz o godz. 13.00 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6, ul. E. Hoene 6.

Boisko w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 24 przy ul. Leśna Góra 2 w Gdańsku

W ZKPiG nr 24 powstało boisko piłkarskie przeznaczone do gry w piłkę nożną, o nawierzchni z trawy syntetycznej oraz 4-torowa bieżnia o nawierzchni poliuretanowej. Zgodnie z projektem obiekt został odwodniony, ogrodzony  i oświetlony.

Wykonawcą robót była firma: ELSIK Sp. z o.o. z Lnisk koło Żukowa, a koszt prac to 793 350,00 zł  brutto

Boisko w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6 przy ul. Hoene 6 w Gdańsku

W ramach realizacji inwestycji oprócz nowoczesnego boiska do piłki nożnej, o nawierzchni ze sztucznej trawy, powstała również bieżnia o nawierzchni poliuretanowej oraz zeskocznia do skoku w dal. Teren został oświetlony, odwodniony i zrekultywowany. Zadanie obejmowało także wykonane chodników oraz schodów terenowych z kostki betonowej.

Wykonawcą robót była firma: ELSIK Sp. z o.o. z Lnisk koło Żukowa, a koszt prac to. Koszt prac -  999 990,00zł 

Komunikat do pobrania (117 KB)

 

Magdalena Kuczyńska

Biuro Prasowe

 

 

 

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 2/2020

Herold Gdański nr 2 2020
Herold Gdański nr 2 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 2 2020 (4.2 MB)