Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Nowy przetarg na odbiór i transport odpadów komunalnych - konferencja prasowa

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku ogłasza nowy przetarg na odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych miasta Gdańska w latach 2015-2019. Jakie wymagania postawione zostaną nowym firmom wywozowym? Jakie będą kryteria oceny złożonych ofert? Jakie zmiany szykują się w związku z nowymi umowami? I co zmiany te oznaczać będą dla mieszkańców Gdańska? Na te pytania odpowiemy podczas konferencji prasowej, na którą zapraszamy w poniedziałek, 13 kwietnia o godzin

A
A

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku ogłasza nowy przetarg na odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych miasta Gdańska w latach 2015-2019. Jakie wymagania postawione zostaną nowym firmom wywozowym? Jakie będą kryteria oceny złożonych ofert? Jakie zmiany szykują się w związku z nowymi umowami? I co zmiany te oznaczać będą dla mieszkańców Gdańska? Na te pytania odpowiemy podczas konferencji prasowej, na którą zapraszamy w poniedziałek, 13 kwietnia o godzinie 10.00.

W konferencji udział wezmą zastępca prezydenta Gdańska Piotr Grzelak oraz dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku Mieczysław Kotłowski.

Czas: 13 kwietnia (poniedziałek), godz. 10.00
Miejsce: centrum zarządzania ruchem Tristar, ul. Wyspiańskiego 9A, (wejście od strony akademików), sala nr 19

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdański
Herold Gdański
js

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 1/2019

HG_1
HG_1
brak autora
Pobierz: Herold Gdański 1/2019 (1.94 MB)