PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Modernizacja Wielkiego Młyna – przyszłej siedziby Muzeum Bursztynu - konferencja 21 listopada godz. 14.00

Modernizacja Wielkiego Młyna – przyszłej siedziby Muzeum Bursztynu - konferencja 21 listopada godz. 14.00
Muzeum Gdańska stara się o utworzenie w Wielkim Młynie nowej siedziby swojego oddziału - Muzeum Bursztynu. W środę, 21 listopada 2018 r. o 14.00, zostanie podpisana umowa rozpoczynająca I etap prac związanych z termomodernizacją zabytku.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Jakie plany wobec zabytkowego budynku mają władze miasta oraz Muzeum Gdańska? Jaki zakres prac przewidziano? Kiedy najwcześniej i pod jakimi warunkami Wielki Młyn może zostać ponownie otwarty dla gdańszczan i turystów?

O tym podczas konferencji prasowej w Wielkim Młynie, 21 listopada 2018 r. o 14.00, opowiedzą prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, dyrektor Muzeum Gdańska Waldemar Ossowski, zastępca dyrektora Muzeum Gdańska ds. Inwestycji i Administracji, Tomasz Wierzchowski.

Podczas konferencji zostanie podpisana umowa z wykonawcą I etapu prac: firmą M-INVEST Sp. z o.o.

Wejście na najniższy poziom budynku, gdzie odbędzie się wydarzenie, znajduje się od strony ulicy Rajskiej (przez drzwi od strony ul. Na Piaskach – schodami w dół).

Alicja BittnerUrząd Miejski w GdańskuBiuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki MiastaReferat Prasowyalicja.bittner@gdansk.gda.pl
Alicja Bittner - najnowsze