PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Konferencja Water Show Gdańsk i Runmageddon

Dziś tj. wtorek 31.07.2018 o godz. 12.00 zapraszamy na konferencję prasową, która dotyczy mających odbyć się w Gdańsku dwóch wielkich wydarzeń sportowych: Water Show Gdańsk i Runmageddon. W spotkaniu wezmą udział organizatorzy tych imprez oraz przedstawiciele Biura Prezydenta ds. Sportu. Konferencja odbędzie się we wtorek, 31 lipca o godz. 12.00 w sali 315 Urzędu Miejskiego w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 8/12.

A
A

Water Show Gdańsk 2018

W niedzielę, 12.08.2018 Motława stanie się areną zmagań najlepszych na świecie zawodników specjalizujących się w ekstremalnych sportach wodnych. Między Ołowianką a Wyspą Spichrzów odbędzie się Water Show, w czasie którego zawodnicy zmierzą się w takich dyscyplinach jak flyboarding, wakeboarding, blob jumping, splash diving, jet ski freestyle czy dragon boats.

Runmageddon

Runmageddon to najbardziej ekstremalny bieg przez przeszkody, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Gdańsku. To będzie spektakularne wydarzenia sportowe. W dniach 15–16 września 2018 śmiałkowie rywalizować będą na nadmorskich oraz leśnych terenach Gdańska.

O tym, co nas czeka podczas tych imprez sportowych, dowiemy się na dzisiejszej konferencji.

Jędrzej Sieliwończyk (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Biuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta
Referat Prasowy