Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Konferencja w Porcie Lotniczym

W związku z inauguracją nowego połączenia Lotniczego Gdańska ze Lwowem stajemy przed perspektywą rozwój współpracy polsko-ukraińskiej. Zyskujemy w szczególności szansę rozwoju kontaktów społeczno-gospodarczych naszego miasta oraz województwa pomorskiego z Miastem Lwowem i obwodem lwowskim, na płaszczyźnie gospodarczej, naukowej, kulturalnej i turystycznej.

A
A
Temu również służyć będzie uruchomienie we Lwowie Gdańskiego Biura Informacyjnego Pracodawców Pomorza i wspólnych z biurem działań na rzecz promocji miasta i lokalnego rynku pracy. Nasze biuro działać ma na rzecz umacniania i stymulowania wzajemnych gdańsko-lwowskich relacji służących do realizacji wspólnych przedsięwzięć zarówno w Gdańsku jak i we Lwowie.

 

W tym kontekście zapraszamy na konferencje prasową, która odbędzie się 26 marca o godzinie 9.30 na terenie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

 

Podczas konferencji opowiemy o szczegółach współpracy i planowanych działaniach na jej rzecz. Konferencja odbędzie się w sali VIP na parterze. Wezmą w niej udział władze miasta, województwa, partnerzy projektu.

Dziennikarzy zainteresowanych udziałem zapraszam już o godzinie 9.00 do hali odlotów (zbiórka przy obrazie Ostatnia Wieczerza) skąd zostaniecie Państwo przeprowadzeni przez bramki bezpieczeństwa do miejsca konferencji.

 

Chętnych prosimy o zgłoszenie imienia, nazwiska i nazwy redakcji do dnia 23.III - piątek, do godziny 14.00 na adres magdalena.kaczmarek@gdansk.gda.pl.


Organizator zapewnia darmowy parking - prosimy o zabranie ze sobą biletu parkingowego na konferencję.

Magdalena Skorupka-Kaczmarek (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Rzecznik Prasowy Prezydenta Gdańska

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 2/2020

Herold Gdański nr 2 2020
Herold Gdański nr 2 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 2 2020 (4.2 MB)