Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Komunikacja w dniu pogrzebu śp. Księdza infułata Stanisława Bogdanowicza

W dniu 27 października 2017 r. (sobota) odbędą się uroczystości pogrzebowe śp. Księdza infułata Stanisława Bogdanowicza. Msza święta rozpocznie się o godz. 11.00 w Bazylice Wniebowzięcia NMP w Gdańsku. Od godz. 8:00 został przewidziany czas na różaniec, indywidualną modlitwę i pożegnanie.

A
A

Osobom, które chcą uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych sugerujemy dojazd środkami komunikacji publicznej. Najbliższy parking dla aut osobowych i autokarów został wyznaczony na Targu Węglowym. Nie będzie możliwy dojazd i parkowanie pojazdów  na ulicach w pobliżu Bazyliki Mariackiej, dlatego prosimy o korzystanie z wyznaczonego parkingu. Nad organizacją ruchu i bezpieczeństwem będą również czuwały patrole Policji i Straży Miejskiej. Prosimy o zwracanie uwagi na ich bieżące komunikaty i podporządkowanie się poleceniom służb mundurowych.
Przypominamy również, że w Nowym Ratuszu została wyłożona księga kondolencyjna. Kondolencje można wpisywać do czwartku, 26 października włącznie, w godz. 8.00-17.00 (ul. Wały Jagiellońskie 1).
Szczegółowy program uroczystości w Bazylice Wniebowzięcia NMP w Gdańsku w dniach 26-27 października dostępny w linku poniżej:
Alicja Bittner (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 2/2020

Herold Gdański nr 2 2020
Herold Gdański nr 2 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 2 2020 (4.2 MB)