Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

#kierujsięsercem - kieruj bez procentów

Jak możemy zwiększyć bezpieczeństwo na drodze, jak dotrzeć do młodych ludzi, by zwiększyć ich świadomość konsekwencji spożywania alkoholu? O tym jak będzie wyglądała tegoroczna odsłona gdańskiej kampanii Kieruj bez procentów i kto został ambasadorem kampanii opowiemy podczas konferencji prasowej, która odbędzie się jutro, w piątek, 21 lipca o godz. 14.00 w Gdańskim Klubie Żużlowym Wybrzeże przy ul. Zawodników 1 w Gdańsku (rozpoczęcie w parku maszynowym).

A
A

W konferencji udział wezmą: Aleksandra Dulkiewicz zastępca prezydenta ds. polityki gospodarczej, Tadeusz Zdunek Prezes Gdańskiego Klubu Żużlowego Wybrzeże, Mirosław Kowalik Trener Gdańskiego Klubu Żużlowego Wybrzeże, Radosław Nowak kierownik działu profilaktyki Gdańskiego Centrum Profilaktyki oraz ambasadorzy kampanii.
Po zakończeniu konferencji odbędzie się trening żużlowców.

Kieruj bez procentów jest kampanią społeczną realizowaną od 2004 roku przez Miasto Gdańsk realizowaną przez Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień we współpracy z Policją oraz partnerami społecznymi, pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska.

Olimpia Schneider (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 2/2020

Herold Gdański nr 2 2020
Herold Gdański nr 2 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 2 2020 (4.2 MB)