PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Już jutro konferencja na terenie Tunelu pod Martwą Wisłą - zapraszamy!

Dziękuję wszystkim którzy już zadeklarowali obecność na jutrzejszej konferencji prasowej i gwoli przypomnienia tym którzy jeszcze tego nie zrobili, a chcieliby przesyłam informację o spotkaniu z prośbą o wysłanie zgłoszenia na mail: magdalena.kaczmarek@gik.gda.pl. W przypadku chęci wjazdu wozami transmisyjnymi także proszę o wcześniejsze zgłoszenie. Wozy można będzie ustawić na łącznicy zjazdowej do tunelu (drugi zjazd z ronda Marynarki Polskiej jadąc w kierunku Nowego Portu)

A
A

Coraz bliżej otwarcia największej gdańskiej inwestycji Tunelu pod Martwą Wisła, dlatego jutro tj. 06.04. o godzinie 13.00 na terenie tunelu pod Martwą Wisła w Gdańsku odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza, prezesa spółki Gdańskie Inwestycje Komunalne Ryszarda Trykosko, przedstawicieli firmy OHL i inżynierów GIK.

Będzie to okazja by jeszcze przed oddaniem do ruchu tunelu obejrzeć jego nieodwiedzane dotąd części. Oprócz wejścia do tunelu, planujemy bowiem pokazać Państwu Centrum Zarządzania Tunelem - wraz z krótką prezentacją jego możliwości, budynki techniczne ulokowane tuż nad wjazdami oraz korytarz techniczny pod jezdniami tunelu. Opowiemy też o Dniu Otwartym na budowie Tunelu podczas którego mieszkańcy będą mogli przed oddaniem do ruchu zwiedzić Tunel.

Wjazd i wejście na konferencję od strony ronda Marynarki Polskiej, skąd zjeżdżamy w ulicę Wielopole (pierwszy zjazd z ronda od ul. Marynarki Polskiej jadąc w kierunku Nowego Portu) i w lewo obok budki portiera na parking przy Centrum Zarządzania Tunelem.

Czas trwania konferencji około 1,5 godziny, po konferencji zapraszamy na mały poczęstunek.

Magdalena Skorupka-Kaczmarek (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Rzecznik Prasowy Prezydenta Gdańska