Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Zapraszamy na losowanie nagród w konkursie butelkowym

Jutro, tj. w czwartek 4 stycznia o godz. 12.00 w zapraszamy do Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku na losowanie nagród w sylwestrowym konkursie butelkowym organizowanym przez Radę Miasta Gdańska. Udział w nim weźmie przewodniczący Rady Miasta Gdańska, Bogdan Oleszek.

A
A
Od 30 grudnia do 2 stycznia do specjalnie oznakowanych kontenerów można było wrzucać szklane butelki z kartką ze swoimi danymi. Jutro spośród nich zostaną wylosowani laureaci, do których trafią takie nagrody jak: rower miejski, soundbar, miniwieża, odtwarzacz blu-ray, głośnik bezprzewodowy i telefon, zestawy upominków przygotowanych przez Zakład Utylizacyjny.  Ostateczną listę nagrodzonych poznamy 10 stycznia o godz. 17.00, podczas uroczystego wręczenia nagród, które odbędzie się w siedzibie Rady Miasta Gdańska w Nowym Ratuszu, na które już teraz zapraszamy. 
Jutro zostanie również podana waga zebranych szklanych butelek, a za każde zebrane 5 kg szkła Zakład Utylizacyjny przeznaczy 2018 gorszy na rzecz Fundacji "Obudź Nadzieję" z Gdańska. Doroczny konkurs butelkowy jest nie tylko formą zabawy, ale również ma cel charytatywny i wspiera organizacje społeczne. W ubiegłym roku zebrano 1300 kg szkła, co przełożyło się na wsparcie Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci kwotą 5164 zł.
To już 11 edycja konkursu, który co roku cieszy się dużym powodzeniem.
Zapraszamy Państwa na jutrzejsze losowanie nagród oraz na ich wręczenie 10 stycznia.
Alicja Bittner (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy
Referat Prasowy

Biuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdański
Herold Gdański
js

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 1/2019

HG_1
HG_1
brak autora
Pobierz: Herold Gdański 1/2019 (1.94 MB)