Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

IV Światowy Zjazd Gdańszczan – materiały prasowe

25-27 lipca Gdańsk po raz 4. będzie gospodarzem Światowego Zjazdu Gdańszczan. Imprezy, organizowanej co 4 lata – począwszy od 2002 roku. Zjazd jest okazją do spotkania i integracji obecnych i dawnych mieszkańców miasta, a także miłośników grodu nad Motławą, których jak się okazuje nie brak na całym świecie. IV Zjazd Gdańszczan będzie obfitował w wiele atrakcji: koncerty, wystawy, debaty, a towarzyszyć im będzie radosna fiesta Jarmarku św. Dominika.

A
A

25-27 lipca Gdańsk po raz 4. będzie gospodarzem Światowego Zjazdu Gdańszczan. Imprezy, organizowanej co 4 lata – począwszy od 2002 roku. Zjazd jest okazją do spotkania i integracji obecnych i dawnych mieszkańców miasta, a także miłośników grodu nad Motławą, których jak się okazuje nie brak na całym świecie. IV Zjazd Gdańszczan będzie obfitował w wiele atrakcji: koncerty, wystawy, debaty, a towarzyszyć im będzie radosna fiesta Jarmarku św. Dominika.

Szczegóły znajdziecie Państwo w załączonych materiałach: ulotce, prezentacji, a także na stronie www.gdansk.pl/gdanszczanie

prezentacja IV Światowy Zjazd Gdańszczan (17 MB)

Materiały IV światowy Zjazd Gdańszczan (5 KB) 

ulotka z programem (3 MB)

Magdalena Kuczyńska

Biuro Prasowe