Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

IV Światowy Zjazd Gdańszczan – materiały prasowe

25-27 lipca Gdańsk po raz 4. będzie gospodarzem Światowego Zjazdu Gdańszczan. Imprezy, organizowanej co 4 lata – począwszy od 2002 roku. Zjazd jest okazją do spotkania i integracji obecnych i dawnych mieszkańców miasta, a także miłośników grodu nad Motławą, których jak się okazuje nie brak na całym świecie. IV Zjazd Gdańszczan będzie obfitował w wiele atrakcji: koncerty, wystawy, debaty, a towarzyszyć im będzie radosna fiesta Jarmarku św. Dominika.

A
A

25-27 lipca Gdańsk po raz 4. będzie gospodarzem Światowego Zjazdu Gdańszczan. Imprezy, organizowanej co 4 lata – począwszy od 2002 roku. Zjazd jest okazją do spotkania i integracji obecnych i dawnych mieszkańców miasta, a także miłośników grodu nad Motławą, których jak się okazuje nie brak na całym świecie. IV Zjazd Gdańszczan będzie obfitował w wiele atrakcji: koncerty, wystawy, debaty, a towarzyszyć im będzie radosna fiesta Jarmarku św. Dominika.

Szczegóły znajdziecie Państwo w załączonych materiałach: ulotce, prezentacji, a także na stronie www.gdansk.pl/gdanszczanie

prezentacja IV Światowy Zjazd Gdańszczan (17 MB)

Materiały IV światowy Zjazd Gdańszczan (5 KB) 

ulotka z programem (3 MB)

Magdalena Kuczyńska

Biuro Prasowe

 

 

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 3/2020

Herold Gdański nr 3 2020
Herold Gdański nr 3 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 3/2020 (3.6 MB)