Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Czwartek – sesja Rady Miasta, we wtorek wideoczat

W czwartek, 30 listopada 2017 roku, o godzinie 9.00 rozpoczną się obrady XLV sesji Rady Miasta Gdańska. O jej przebiegu i uchwałach opowiedzą przewodniczący klubów PO i PiS we wtorek, 28 listopada o godz. 12.30. Oba wydarzenia będą transmitowane przez portal gdańsk.pl.

A
A

We wtorek podczas wideoczatu spotkają się radni: Piotr Borawski (PO) i Kazimierz Koralewski (PiS). Czat rozpocznie się o godz.12.30 i będzie transmitowany na żywo przez portal gdańsk.pl.

Podczas XLV sesji przedstawiona zostanie Informacja na temat wdrażania założeń Programów Operacyjnych w ramach Strategii Rozwoju Gdańsk 2030 Plus. Dyskusji i głosowaniu poddane zostaną uchwały dotyczące m.in.:

– planu zagospodarowania przestrzennego rejonu ul. Lawendowe Wzgórze (Jasień), rejon ulic Gdańskiej i Bogumiła Kobieli w Brzeźnie, ul. Polanki 124A (Oliwa Górna), al. Zwycięstwa i ul. Konarskiego (Wrzeszcz Górny),

– przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania w rejonie ul. Bażyńskiego 1a, ul. Czyżewskiego i Sarniej (Oliwa Górna), ul. Pomorska i Kapliczna, ul. Reja i potoku Strzyża (Młyniska), ul. Traugutta i Smoluchowskiego II (Aniołki),

– miejskiego programu „Wsparcie dla osób aktywnie poszukujących pracy na lata 2018-2019”,

– dostosowywania obowiązujących uchwał do nowego sposobu gospodarowania odpadami.

Anna Iwanowska (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 2/2020

Herold Gdański nr 2 2020
Herold Gdański nr 2 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 2 2020 (4.2 MB)