Nagrody dla pracowników służby zdrowia

Pracownicy gdańskiej służby zdrowia zostaną nagrodzeni przez prezydenta miasta. Uroczysta Gala odbędzie się w poniedziałek, 18 grudnia, o godz. 14 w Muzeum Wnętrz Mieszczańskich przy ul. Długiej 12.

A
A
Ostatnia aktualizacja: 15 grudnia 2017 r.

To już dziewiąty raz prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nagrodzi pracowników służby zdrowia, którzy mogą się pochwalić wybitnymi osiągnięciami i szczególnym oddaniem pracy na rzecz pacjenta.

- Ideą tej nagrody jest pokazanie osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do budowania solidarności z osobami cierpiącymi i ich rodzinami – mówi Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. - To sposób na wyróżnienie tych najbardziej oddanych. To także okazja, by wyrazić uznanie władz Miasta przedstawicielom zawodów medycznych oraz skutecznym realizatorom programów profilaktycznych.

W puli jest 30 tysięcy złotych. W tym roku nominowanych zostało 10 osób. Wśród nich są pracownicy gdańskich szpitali, ośrodków zdrowia czy fundacji. Kandydaci do nagrody musieli się wykazać m. in. przynajmniej 5-letnim stażem. Poza tym musieli udowodnić, że stale podnoszą kwalifikacje, cieszą się autorytetem wśród pacjentów, inicjują nowatorskie działania podnoszące jakość usług zdrowotnych

W czasie ośmiu poprzednich edycji łącznie przyznano 50 nagród finansowych, w tym 12 nagród głównych.

Lista kandydatów 18.33 KB