Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

50. spotkanie Prezydenta z mieszkańcami. Tym razem w dzielnicy Zaspa Rozstaje

We wtorek, 28 kwietnia o godz. 17.00 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 przy ul. Burzyńskiego 10 odbędzie się 50. już spotkanie Prezydenta Miasta Gdańska z mieszkańcami. Będzie to jednak drugie spotkanie w nowym cyklu i nowej formule pn. „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”. Paweł Adamowicz spotka się z mieszkańcami dzielnicy Zaspa Rozstaje.

A
A

We wtorek, 28 kwietnia o godz. 17.00 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 przy ul. Burzyńskiego 10 odbędzie się 50. już spotkanie Prezydenta Miasta Gdańska z mieszkańcami. Będzie to jednak drugie spotkanie w nowym cyklu i nowej formule pn. Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”. Paweł Adamowicz spotka się z mieszkańcami dzielnicy Zaspa Rozstaje.

Od godz. 16.00 działać będą punkty informacyjne jednostek miejskich i organizacji pozarządowych.

Spotkanie prezydenta Gdańska z mieszkańcami składać się będzie z dwóch części: prezentacji multimedialnej + krótkiego wystąpienia prezydenta, a następnie części w której Paweł Adamowicz będzie odpowiadał na pytania

Mieszkańcy, ze swoimi pytaniami, będą się także mogli zwracać bezpośrednio do zastępców prezydenta. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach, każdy z 4 zastępców prezydenta Gdańska (ds. polityki gospodarczej, komunalnej, społecznej, przestrzennej) będzie się spotykać z mieszkańcami i odpowiadać na ich pytania.

Więcej informacji o spotkaniach w nowej formule: https://www.gdansk.pl/nasze-miasto,512,35663.html

 

 

Magdalena Kuczyńska

Biuro Prasowe

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 2/2020

Herold Gdański nr 2 2020
Herold Gdański nr 2 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 2 2020 (4.2 MB)