Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wyniki II otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu w 2019 roku.

Prezydent Miasta Gdańska ogłasza wyniki II otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska w 2019 roku.

A
A
data publikacji: 13 marca 2019 r.

Biuro Prezydenta ds. Sportu zwraca się z prośbą o zgłoszenie się przedstawicieli oferentów w celu uzgodnienia warunków umowy i złożenia dokumentacji do zawarcia umów, w terminie 21 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu.

Dokumenty jakie należy złożyć do zawarcia umów

Do każdej oferty należy obowiązkowo  przedłożyć następujące dokumenty:

  • oświadczenie dotyczące podatku VAT /plik do pobrania/ wraz z  potwierdzeniem nazwy banku i numeru konta, na które ma być przekazana dotacja oraz wskazania osób upoważnionych /w tym serię i nr dowodu osobistego upoważnionego/ do podpisania umowy na realizację zadania;
  • zaktualizowany harmonogram realizowanego zadania /plik do pobrania/- jeżeli udzielona dotacja jest mniejsza niż wnioskowana;
  • zaktualizowany kosztorys realizowanego zadania /plik do pobrania/ - jeżeli udzielona dotacja jest mniejsza niż wnioskowana.

Warunki umowy i składana dokumentacja będzie konsultowana w siedzibie Biura Prezydenta ds. Sportu, Urząd Miejski - ul. Nowe Ogrody  8/12, 80-803 Gdańsk, IV piętro, pok. 418.

Wykaz ofert na realizację zadania nr 1 dotyczącego:  „Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego” 

 
 

l.p.

Nr oferty

Nazwa klubu

Nazwa zadania

Punkty w Systemie Sportu Młodzieżowego

Kwota dotacji

 

1

002/2019/2

Sonkei Klub Karate i Rekreacji

Szkolenie młodzieży w karate olimpijskim (WKF) przez Klub Karate Sonkei 02.03.2019-30.11.2019

79

34000

 

2

007/2019/2

KS Ośrodek Skoku o Tyczce w Gdańsku

Całoroczne szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w systemie sportu młodzieżowego w dyscyplinie lekka atletyka 02.01.2019-30.11.2019

12

10000

 

3

010/2019/2

Klub Sztuk Walki Neptun

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie taekwon-do ITF w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego 14.03.2019-30.11.2019

15

10000

 

4

011/2019/2

Klub Sportowy SAKO

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu 01.04.2019-30.11.2019

62

24000

 

5

013/2019/2

Akademia Sportu Młode Lwy Gdańsk

Młode Lwy szkolą Młodych Koszykarzy 02.01.2019-30.11.2019

6

12000

 

6

017/2019/2

Gdański Klub Tenisa Stołowego

Organizacja i prowadzenie treningów tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży 01.03.2019-30.11.2019

4,5

10000

 

7

018/2019/2

MKS Atleta

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego 02.01.2019-30.11.2019

44

18000

 

8

023/2019/2

MKS Gdańsk

Kompleksowe szkolenie gdańskich akrobatek 01.03.2019-30.11.2019

48

23000

 

9

024/2019/2

MKS Gdańsk

Kompleksowe szkolenie gdańskich gimnastyków 01.03.2019-30.11.2019

340

108000

 

10

028/2019/2

Stowarzyszenie Gwardyjski Klub Sportowy Wybrzeże

Upowszechnianie dyscypliny JUDO wśród dzieci i młodzieży 01.04.2019-30.11.2019

94

49000

 

11

031/2019/2

Akademicki Klub Taekwon-do UDAR

Rozwój kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez realizację programu szkolenia sportowego taekwon-do ITF objętego SSM 15.01.2019-30.11.2019

6

10000

 

12

036/2019/2

Ognisko T.K.K.F Chełm Spółdzielczy

Szkolenie kolarskie dzieci i młodzieży idąc śladem Mai Włoszczowskiej, Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki 01.03.2019-31.10.2019

13,5

12000

 

13

04/2019/2

Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

Szkolenie dzieci i młodzieży w brydżu sportowym 01.03.2019-30.11.2019

21,5

15000

 

14

045/2019/2

UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk

Szkolimy siatkarskie talenty – od Szkoły Mistrzostwa Sportowego do Ligi Siatkówki Kobiet, Trefla Gdańsk i reprezentacji Polski

11

15000

 

15

046/2019/2

UKS Motława

Kontynuacja organizowania pozalekcyjnego życia sportowego uczniów w formie stałych zajęć treningowych sekcji kajakowej 01.03.2019-30.11.2019

61

24000

 

16

047/2019/2

UKS Ajas

Szkolenie dzieci i młodzieży zapasy – styl klasyczny 01.03.2019-30.11.2019

8

10000

 

17

049/2019/2

Gdański Klub Taekwon-do

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie taekwon-do ITF 01.03.2019-30.11.2019

171

54000

 

18

053/2019/2

UKS Szóstka

Szkolenie w wioślarstwie 01.03.2019-30.11.2019

30

20000

 

19

057/2019/2

Gdański Klub Żeglarski

Realizacja programów szkolenia żeglarskiego 01.04.2019-30.11.2019

151

99000

 

20

060/2019/2

UKS Dwójka Morena Gdańsk

Realizacja programu szkolenia sportowego w triathlonie 01.04.2019-30.11.2019

12,5

10000

 

21

061/2019/2

UKS Dwójka Morena Gdańsk

Realizacja programu szkolenia sportowego w pływaniu 01.04.2019-30.11.2019

36

20000

 

22

068/2019/2

UKS Bursztyn

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie taekwon-do olimpijskiego 02.01.2019-30.11.2019

32

10000

 

23

069/2019/2

UKS Bursztyn

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie badminton 02.01.2019-30.11.2019

7,5

10000

 

24

072/2019/2

UKS Korona Gdańsk

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w dyscyplinie w szachy 01.03.2019-30.11.2019

50,5

20000

 

25

074/2019/2

Morski Robotniczy Klub Sportowy Gdańsk

Szkolenie sportowe zawodników sekcji łuczniczej MRKS Gdańsk 01.03.2019-30.11.2019

48

25000

 

26

075/2019/2

Morski Robotniczy Klub Sportowy Gdańsk

Szkolenie sportowe zawodników sekcji tenis stołowy MRKS Gdańsk 01.03.2019-30.11.2019

77,7

34000

 

27

078/2019/2

Morski Robotniczy Klub Sportowy Gdańsk

Szkolenie sportowe zawodników sekcji kajakowej MRKS Gdańsk 01.03.2019-30.11.2019

35

20000

 

28

081/2019/2

Uczniowski Klub Sportowy DE LA SALLE

Wyrównanie szans rozwojowych wśród dzieci i młodzieży poprzez ograniczenie barier dostępu do uprawiania szermierki 10.03.2019-30.11.2019

31

15000

 

29

082/2019/2

Uczniowski Klub Sportowy DE LA SALLE

„Kto się boi, skazany jest na porażkę”- judo jako najlepszy wychowawca dzieci i młodzieży 15.03.2019-30.11.2019

6

10000

 

30

084/2019/2

UKS Atena

Szkolenie dzieci i młodzieży w szermierce w ramach rankingu współzawodnictwa sportowego 15.03.2019-30.11.2019

87

44000

 

31

086/2019/2

Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

Realizacja programów szkolenia sportowego dzieci i młodzieży w szermierce objętych Systemem Sportu Młodzieżowego 01.02.2019-30.11.2019

107

53000

 

32

090/2019/2

UKS Żabianka

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego 01.04.2019-30.11.2019

19,5

15000

 

33

093/2019/2

UKS Conrad

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie judo w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego 01.04.2019-30.11.2019

60

24000

 

34

095/2019/2

Gdański Klub Wioślarski Drakkar

Szkolenie dzieci i młodzieży w wioślarstwie 01.03.2019-30.11.2019

33,5

20000

 

35

096/2019/2

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno- Sportowe Szansa-Start Gdańsk

Systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych – tenis stołowy 01.03.2019-30.11.2019

0

5000

 

36

097/2019/2

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno- Sportowe Szansa-Start Gdańsk

Systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych – lekka atletyka 01.03.2019-30.11.2019

0

5000

 

37

098/2019/2

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno- Sportowe Szansa-Start Gdańsk

Systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych – boccia 01.03.2019-30.11.2019

0

5000

 

38

099/2019/2

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno- Sportowe Szansa-Start Gdańsk

Systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych – łucznictwo 01.03.2019-30.11.2019

0

5000

 

39

100/2019/2

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno- Sportowe Szansa-Start Gdańsk

Systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych - pływanie 01.03.2019-30.11.2019

0

10000

 

40

101/2019/2

Klub Tenisowy GAT Gdańsk

Szkolenie dzieci i młodzieży, organizacja turniejów młodzieżowych w tenisie 01.03.2019-30.11.2019

37,5

15000

 

41

102/2019/2

ZKS Granica

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie zapasy 01.03.2019-30.11.2019

100

42500

 

42

108/2019/2

Klub Lekkoatletyczny Lechia

Całoroczne szkolenie sportowe młodzieży w lekkiej atletyce przygotowujące do współzawodnictwa w Systemie Sportu Młodzieżowego 2019 01.03.2019-30.11.2019

27

18000

 

43

118/2019/2

Sportowa Politechnika

Organizacja szkolenia zawodników sekcji badmintona Stowarzyszenia Sportowej Politechniki  01.04.2019-30.11.2019

20

10000

 

44

120/2019/2

GKS Stoczniowiec

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego - sekcja łyżwiarstwa figurowego 01.01.2019-30.11.2019

33

18000

 

45

124/2019/2

GKS Stoczniowiec

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych systemem sportu młodzieżowego. Sekcja łyżwiarstwa szybkiego 01.01.2019-30.11.2019

260

73000

 

46

128/2019/2

KS AZS AWFiS

Wsparcie realizacji programów całorocznego, kompleksowego szkolenia sportowego w judo 15.03.2019-30.11.2019

78

51000

 

47

130/2019/2

KS AZS AWFiS

Szkolenie wieloetapowe dzieci i młodzieży trenujących gimnastykę sportową 01.2019-30.11.2019

198,5

68000

 

48

132/2019/2

KS AZS AWFiS

Wsparcie realizacji programów całorocznego, kompleksowego szkolenia sportowego w dyscyplinie lekka atletyka 15.03.2019-30.11.2019

250

108000

 

49

133/2019/2

KS AZS AWFiS

Wsparcie realizacji programów całorocznego, kompleksowego szkolenia sportowego w dyscyplinie lekka atletyka w konkurencjach rzutowych 15.03.2019-30.11.2019

150

39000

 

50

136/2019/2

KS AZS AWFiS

Realizacja programów szkolenia dzieci i młodzieży w sporcie pływanie objętym SSM 01.03.2019-30.11.2019

15,5

15000

 

51

137/2019/2

KS AZS AWFiS

Szkolenie dzieci i młodzieży w szermierce w ramach rankingu współzawodnictwa sportowego 01.02.2019-30.11.2019

143

54000

 

52

140/2019/2

KS AZS AWFiS

Szkolenie dzieci i młodzieży objętych Systemem Sportu Młodzieżowego w tenisie stołowym na terenie Gminy Miasta Gdańska w roku 2019 01.03.2019-30.11.2019

129

54000

 

53

142/2019/2

KS AZS AWFiS

Szkolenie w wioślarstwie 2019 01.03.2019-30.11.2019

166

74000

 

54

146/2019/2

KS AZS AWFiS

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z Gdańska w zakresie żeglarstwa „Pływamy jak Piotr Myszka” – kontynuacja szkolenia 01.01.2019-30.11.2019

77

35000

 

55

152/2019/2

Pomorski Klub Orientacji Harpagan

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie biathlon w ramach SSM 02.03.2019-30.11.2019

43

18000

 

56

154/2019/2

Pomorski Klub Orientacji Harpagan

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie orientacja sportowa w ramach SSM 02.03.2019-30.11.2019

3

10000

 

57

001/2019/2

Sztorm

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego 15.03.2019-30.11.2019

73,5

34000

 

 

58

005/2019/2

GKS Gedania 1922

Realizacja wieloletniego programu szkolenia sportowego w dyscyplinie piłka nożna – kontynuacja 01.03.2019-30.11.2019

6

49000

 

 

59

030/2019/2

Jaguar Gdańsk

Prowadzenie zajęć piłkarskich w akademii piłkarskiej Jaguar dla dzieci rocznik 2001-2015

8

49000

 

 

60

032/2019/2

Stowarzyszenie Nasza Gedania

Szkolimy siatkarskie talenty - od przedszkola do seniora 01.04.2019-30.11.2019

37,8

20000

 

 

61

037/2019/2

Rugby Club LG

Szkolenie dzieci i młodzieży we wszystkich młodzieżowych kategoriach wiekowych 01.01.2019-30.11.2019

84

75000

 

 

62

044/2019/2

Trefl Gdańsk

Szkolimy młodych siatkarzy - od szkoły Mistrzostwa Sportowego do Plus Ligi i reprezentacji Polski 01.01.2019-30.11.2019

150

108000

 

 

63

052/2019/2

Klub Koszykówki Młode Lwice

Szkolenie Młodych Lwic w koszykówce dziewcząt 01.03.2019-30.11.2019

61,7

29000

 

 

64

065/2019/2

KS Gdańsk Curling Club

Szkolenie dzieci i młodzieży w olimpijskiej dyscyplinie - curling 15.02.2019-30.11.2019

53

25000

 

 

 65

067/2019/2

Stowarzyszenie piłki ręcznej Wybrzeże Gdańsk

Realizacja programu „Młode Wybrzeże” poprzez szkolenie w piłce ręcznej w kategoriach dzieci, juniorzy młodsi i juniorzy 01.04.2019-30.11.2019

160,4

108000

 

 

66

094/2019/2

UKS Conrad

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka ręczna w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego 01.04.2019-30.11.2019

12

15000

 

 

67

105/2019/2

Akademia Piłkarska LG

Prowadzenie zajęć w dyscyplinie piłka nożna dziewcząt w celu przygotowania  do rywalizacji w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego 15.03.2019-30.11.2019

6,6

20000

 

 

68

116/2019/2

Olimpia Osowa

„Od Smyka do Olimpijczyka” – szkolenie drużyn unihokeja 15.03.2019-30.11.2019

53,9

39000

 

 

69

117/2019/2

Sportowa Politechnika

Sportowa Politechnika szkoli koszykarską młodzież w Gdańsku 01.04.2019-30.11.2019

37

25000

 

 

70

119/2019/2

GKS Stoczniowiec

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego - sekcja hokeja na lodzie 01.01.2019-30.11.2019

26

20000

 

 

71

125/2019/2

GKS Stoczniowiec

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego - sekcja piłki siatkowej męskiej 01.01.2019-30.11.2019

16

20000

 

 

Wykaz ofert objętych dofinansowaniem na realizację zadania nr 2 dotyczącego – „Realizacja programów szkolenia sportowego nie objętych współzawodnictwem w Systemie Sportu Młodzieżowego”

 

 

 

 

l.p.

Nr oferty

Nazwa klubu

Nazwa zadania

Dotacja

 

 

 
 

 

 
 

 

 

1

008/2019/2

Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże

Szkolenie młodzieży i dzieci w ramach szkółki żużlowej – GKŻ Wybrzeże 01.03.2019-30.11.2019

50000

 

 

 

2

021/2019/2

Gdański Auto-Moto-Klub

Program szkolenia sportowego i starty w zawodach o Mistrzostwa Stref Pucharu Polski i Mistrzostw Polski 22.02.2019-15.11.2019

13000

 

 

 

3

042/2019/2

Stowarzyszenie Akademia Fitness Sportowego

Zakup specjalistycznego materaca pneumatycznego…” 01.02.2019-30.11.2019

4000

 

 

 

4

071/2019/2

SKF Iceskater

Synchro Skating Project 2019 01.04.2019-30.11.2019

35000

 

 

 

5

076/2019/zad2

Morski Robotniczy Klub Sportowy Gdańsk

Szkolenie sportowe zawodników sekcji smoczych łodzi MRKS „Gdańsk” 01.03.2019-30.11.2019

8000

 

 

 

6

079/2019/2

KS Przygoda Gdańsk

Szkolenie zawodników w drużynowym sporcie wodnym smoczych łodziach…” 01.01.2019-30.11.2019

8000

 

 

 

7

112/2019/2

UKS Jasienia”

Szkolenie siatkarskie dzieci w UKS Jasieniak 01.02.2019-30.11.2019

8000

 

 

 

8

151/2019/2

MMKS Gdańsk

„Zostań Smoczym Mistrzem” – kompleksowe szkolenia sportowe i starty w 2019 roku” 02.01.2019-30.11.2019

8000

 

 

 

Wykaz ofert objętych dofinansowaniem na realizację zadania nr 3 dotyczącego – „Pokrycie kosztów organizowania zawodów sportowych w pierwszym półroczu 2019 roku tj. do 30 czerwca 2019 roku”

 
 

l.p.

Nr oferty

Nazwa klubu

Nazwa zadania

Dotacja

   
   
   

1

009/2019/2

Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże

Organizacja rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski Par Klubowych na mini torze 22.06.2019-23.06.2019

4000

   

2

012/2019/2

Klub Sportowy SAKO

Organizacja IX Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Z. Chychły 03.06.2019-08.06.2019

35000

   

3

015/2019/2

AZS Zarząd Gł.

Regaty Nord Cup 2019 28.06.2019-07.07.2019

66350

   

4

016/2019/2

AZS Zarząd Gł.

Gdański Test Coopera 2019 (wiosenna edycja) 16-17.05.2019

31000

   

5

022/2019/2

Gdański Auto-Moto-Klub

Międzynarodowe Motocrossowe Mistrzostwa Polski 24-28.05.2019

26000

   

6

025/2019/2

MKS Gdańsk

Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików dziewcząt i chłopców w gimnastyce sportowej 01.05.2019-16.06.2019

8500

   

7

026/2019/2

MKS Gdańsk

Mistrzostwa Gdańska o Puchar Neptuna – V edycja 01.04.2019-25.05.2019

6000

 

 

8

035/2019/2

Ognisko T.K.K.F Chełm Spółdzielczy

Organizacja otwartych Mistrzostw Okręgu Pomorskiego w kolarstwie górskim w formie XCO 01.03.2019-30.06.2019

8500

 

 

9

039/2019/2

Biało Zielone Ladies Gdańsk

Organizacja turnieju mistrzostw Polski kobiet rugby 7 01.03.2019-30.06.2019

8000

 

 

10

041/2019/2

UKS Olivia 17

Organizacja Międzynarodowego Turnieju Hokeja na lodzie Amber Cup 06-07-.04.2019

7000

   

11

043/2019/2

Stowarzyszenie Akademia Fitness Sportowego

Zawody V Debiuty i VII Mistrzostwa Polski Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic 06.04.2019-07.04.2019

26000

   

12

055/2019/2

Gdański Klub Żeglarski

Regaty o Trójząb Neptuna 2019 18-19.05.2019

13000

   

13

056/2019/2

Gdański Klub Żeglarski

Regaty pokazowe „Dzieciaki na dechach” 29.06.2019

13500

   

14

059/2019/2

UKS Dwójka Morena Gdańsk

XXVIII Mistrzostwa Miasta Gdańska w Wieloboju Szybkościowym w Pływaniu 01.06.2019

4500

   

15

062/2019/2

Stowarzyszenie KS Olimpia Osowa

Przełajowy wyścig rowerowy Osowa 2019 13.04.2019

9000

   

16

070/2019/2

UKS Bursztyn

Mistrzostwa Gdańska w badmintonie 25.05.2019

4000

 

 

17

080/2019/2

KS Przygoda Gdańsk

Organizacja II Edycji zawodów smoczych łodzi - dragon boat business league (…) 01.01.2019-30.06.2019

8500

 

 

18

083/2019/2

UKS Jasieniak

X Międzynarodowy Turniej Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców „Logitus Cup2019” 23-24.03.2019

5850

 

 

19

091/2019/2

UKS Żabianka

„Bałtyckie nadzieje olimpijskie” – zawody pływackie 11.05.2019

8000

 

 

20

103/2019/2

Klub Tenisowy GAT Gdańsk

Organizacja Ogólnopolskiego turnieju klasyfikacyjnego o puchar GAT Gdańsk 01-30.06.2019

8800

 

 

21

104/2019/2

Akademia Piłkarska LG

Turniej Miast Partnerskich dla dziewcząt w piłce nożnej 01.04.2019-30.06.2019

12500

 

 

22

106/2019/2

Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże

Organizacja zawodów eliminacyjnych Brązowego Kasku na torze w Gdańsku 23.04.2019

4500

 

 

23

109/2019/2

Klub Lekkoatletyczny Lechia

47. Memoriał Żylewicza – Grand Prix Gdańska 01.04.2019-15.07.2019

15000

 

 

24

121/2019/2

GKS Stoczniowiec

IV Międzynarodowy Turniej Mini-Hokeja na lodzie Olivia Cup 12-14.04.2019

7000

 

 

25

134/2019/2

KS AZS AWFiS

Reprezentowanie i promocja Miasta Gdańska w czasie zawodów międzynarodowych w pływaniu 01.03.2019-30.06.2019

7000

 

 

26

139/2019/2

KS AZS AWFiS

XV Turniej Tenisa Stołowego „Dzieci Andrzejowi Grubbie” 16.06.2019

7000

 

 

27

153/2019/2

Pomorski Klub Orientacji Harpagan

Grand Prix Gdańska w Orientacji Sportowej 2019 20.04.2019-20.06.2019

11000

   

Wykaz ofert objętych dofinansowaniem na realizację zadania nr 4 dotyczącego – „Realizacja programu „Z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie” - projekt obejmuje dofinansowanie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe, w terminie do 30 listopada 2019 roku”

 

 

 

 

l.p.

Nr oferty

Nazwa klubu

Nazwa zadania

Dotacja

 

 

 
 

 

 
 

 

 

1

027/2019/2

MKS Gdańsk

Droga do Tokio! Przygotowanie gimnastyków do igrzysk olimpijskich 2020 - Paweł Kaśków 01.03.2019-30.11.2019

7000

 

 

 

2

029/2019/2

Stowarzyszenie Gwardyjski Klub Sportowy Wybrzeże

Z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie dla zawodników SGKS Wybrzeże - Daria Pogorzelec, Karolina Tałach 01.05.2019-30.11.2019

14000

 

 

 

3

054/2019/2

Gdański Klub Żeglarski

Żeglarskie nadzieje olimpijskie - Piotr Kula 01.04.2019-30.11.2019

7000

 

 

 

4

058/2019/2

UKS Dwójka Morena Gdańsk

Wsparcie przygotowań zawodniczki Marty Łagownik do startu na IO w Triathlonie – TOKIO 2020 01.04.2019-30.09.2019

7000

 

 

 

5

087/2019/2

Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

Przygotowanie florecistów Michała Siessa i Krystiana Gryglewskiego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 01.01.2019-30.11.2019

14000

 

 

 

6

127/2019/2

KS AZS AWFiS

Realizacja programu „z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie” dla zawodników sekcji Judo KS AZS AWFiS – Karolina Miller, Katarzyna Madajewska 15.03.2019-30.11.2019

10000

 

 

 

7

129/2019/2

KS AZS AWFiS

Przygotowanie gimnastyków do Igrzysk Olimpijskich 2020 – Dawid Węglarz

7000

 

 

 

8

131/2019/2

KS AZS AWFiS

Realizacja programu „ z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie” dla zawodników Sekcji LA KS AZS AWFiS Gdańsk…” - Urban, Morek, Mrzygłód 15.03.2019-30.11.2019

7000

 

 

 

9

141/2019/2

KS AZS AWFiS

Przygotowanie wioślarza do Igrzysk Olimpijskich 2020 - Adrian Górka 01.03.2019-30.11.2019

7000

 

 

 

10

144/2019/2

KS AZS AWFiS

Nadzieje Olimpijskie: Piotr Myszka, Dominik Buksak 49er, Kinga Łoboda 49er FX, Tytus Butowski Laser, Michał Krasadomski Laser 01.03.2019-30.11.2019

35000

 

 

 

Wykaz ofert, które nie otrzymały dotacji

 

 

lp.

Nr oferty

Nazwa klubu

Nazwa zadania

 

 

 

1

014/2019/2

UKS Neptun Gdańsk

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego 01.01.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej –

brak punktów Systemu Sportu

Młodzieżowego

 

 

2

033/2019/2

UKS Grizzly Gdańsk

"Nie bądź maruda - trenuj z nami judo" 30.03.2019-30.11.2019

Błąd formalny - brak upoważnień

członków zarządu do podpisu oferty

 

 

3

040/2019/2

Akademia Piłkarska Gdańsk

program szkolenia sportowego zawodników Akademii Piłkarskiej Gdańsk 1.01.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej –

brak punktów Systemu Sportu

Młodzieżowego

 

 

4

048/2019/2

Fundacja Szkoła Wychowania Młodych Piłkarzy

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna 1.03.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej –

brak punktów Systemu Sportu

Młodzieżowego

 

 

5

050/2019/2

UKS Wybrzeże

Realizacja zadań z zakresu rozwoju sportu dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej 02.01.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej –

brak punktów Systemu Sportu

Młodzieżowego

 

 

6

147/2019/2

UKS Sekcja Sport

Szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji judo 01.03.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

7

149/2019/2

Młodzieżowy Klub Pływacki Gdańsk

Szkolenie w MKP Gdańsk w 2019 28.03.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej –

brak punktów Systemu Sportu

Młodzieżowego

 

 

8

150/2019/2

Stowarzyszenie Sportowe Biało-Zielone

Szkolenie, rozwój, rekrutacja Biało-Zielone Gdańsk 20.04.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej –

brak punktów Systemu Sportu

Młodzieżowego

 

 

9

073/2019/2

KS Meduza

Gra w koszykówkę rozwija talent, kształtuje osobowość, integruje środowisko 01.01.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej –

brak punktów Systemu Sportu

Młodzieżowego

 

 

10

107/2019/2

Fundacja Sport Pasja

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna

Brak akceptacji Komisji Konkursowej –

brak punktów Systemu Sportu

Młodzieżowego

 

 

11

148/2019/2

Stoczniowy Klub Sportowy Polonia Gdańsk

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna

Brak akceptacji Komisji Konkursowej –

brak punktów Systemu Sportu

Młodzieżowego

 

 

12

051/2019/2

SKF KS Ex Siedlce Gdańsk

Program szkolenia piłkarskiego nie objęty współzawodnictwem w SSM, dzieci roczników 2007-2012 w AP EX Siedlce Gdańsk

Brak akceptacji Komisji Konkursowej –

brak punktów Systemu Sportu

Młodzieżowego

 

 

13

063/2019/2

Stowarzyszenie KS Olimpia Osowa

Szkolenie dzieci i młodzieży trenujących w szkółce piłkarskiej Olimpii Osowa 01.04.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej –

brak punktów Systemu Sportu

Młodzieżowego

 

 

14

111/2019/2

UKS „Ada Judo Fun”

Dofinansowanie wyjazdu na Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo

błąd formalny - brak podpisu drugiego upoważnionego członka zarządu

 

 

15

135/2019/2

KS AZS AWFiS

Realizacja programów szkolenia młodzieży w sporcie pływanie i pływanie w płetwach nie objętych SSM 01.03.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

16

 114/2019/2

Jaguar Gdańsk

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Baltic Football Cup 2019 21-24.06.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

17

003/2019/2

Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w brydżu sportowym 01.02.2019-30.06.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

18

019/2019/2

MKS Atleta

XIII Międzynarodowe zawody pod nazwą "Młode Talenty" w podnoszeniu ciężarów 11.05.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

19

020/2019/2

MKS Atleta

I Międzynarodowy Puchar im. Pawła Adamowicza PMG 13.04.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

20

034/2019/2

UKS Grizzly Gdańsk

"Nie bądź marudą- walcz na macie judo" Turniej I Kroku dzieci w judo VIII Grizzly Judo Cup 01.02.2019-02.03.2019

Błąd formalny - brak upoważnień członków zarządu do podpisu oferty

 

 

21

064/2019/2

Stowarzyszenie KS Olimpia Osowa

Bieg przełajowy Osowa 2019 11.05.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

22

085/2019/2

UKS Atena

X Turniej "Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie" 4-5.05.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

23

088/2019/2

Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

XVI Turniej "Kuźnia Gdańska" 18.05.2019-19.05.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

24

089/2019/2

Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

Indywidualne i drużynowe mistrzostwa Polski młodzików we florecie kobiet i mężczyzn 08-09.06.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

25

110/2019/2

UKS „Ada Judo Fun”

Otwarte Mistrzostwa Gdańska Osób Niepełnosprawnych w Judo

błąd formalny - brak podpisu drugiego upoważnionego członka zarządu

 

 

26

113/2019/2

Jaguar Gdańsk

Mistrzostwa Gdańska w Piłce nożnej 08-16.06.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

27

115/2019/2

Olimpia Osowa

Organizacja półfinałów mistrzostw Polski w kategorii juniorek młodszych 23-24.03.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

28

123/2019/2

GKS Stoczniowiec

Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short tracku 30-31.03.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

29

143/2019/2

KS AZS AWFiS

Regaty pokazowe "Gdańskie żagle- sport i hobby" 11.05.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

30

145/2019/2

KS AZS AWFiS

Organizacja regat żeglarskich "XXIV Puchar Przewodniczącej Rady Miasta Gdańska: 08-09.06.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

31

155/2019/2

Pomorski Klub Orientacji Harpagan

Mistrzostwa Gdańska w Biathlonie 2019 20.04.2019-20.06.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

32

006/2019/2

KS Ośrodek Skoku o Tyczce

Całoroczne szkolenie zawodniczki Mileny Lipińskiej w dyscyplinie lekka atletyka, w skoku o tyczce, celem zakwalifikowania i przygotowania do startu w młodzieżowych mistrzostwach Europy w 2019 r. - Gavle/SWE/2019 na drodze ku Igrzyskom Olimpijskim- Tokio/JAP/2020 02.01.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

33

038/2019/2

Biało-Zielone Ladies

Udział zawodniczek Biało-Zielone Ladies Gdańsk w przygotowaniach do eliminacji do Igrzysk Olimpijskich 01.01.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

34

066/2019/2

KS Gdańsk Curling Club

Szkolenie kadry narodowej (Arkadiusz Ościk, Mateusz Chojnowski, Kalina Ejsmont, Jagoda Ejsmont, Michalina Gwoździewicz) i przygotowanie do startu na Międzynarodowej Olimpiadzie Młodzieży (YOG) 15.02.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

35

077/2019/2

Morski Robotniczy KS Gdańsk

Program szkolenia indywidualnego zawodnika sekcji łuczniczej 01.03.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

36

092/2019/2

UKS Conrad

Z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie: Jakub Biedrzycki, Dawid Mechowski, Marcin Kotlik, Ksawery Ignasiak, Jakub Kuczyński 01.04.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

37

122/2019/2

GKS Stoczniowiec

Z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie łyżwiarstwo figurowe 01.01.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

38

126/2019/2

GKS Stoczniowiec

Z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie łyżwiarstwo szybkie 01.01.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

39

138/2019/2

KS AZS AWFiS

Przygotowanie szermierzy do Igrzysk Olimpijskich 2020 – Piotr Janda, Piotr Borowiec 01.04.2019-30.11.2019

Brak akceptacji Komisji Konkursowej

 

 

 

Do pobrania:

Oświadczenie VAT (27 KB)

Sprawozdanie z realizacji zadania (85.5 KB)

Zaktualizowany harmonogram zadania (34.5 KB)

Zaktualizowany kosztorys zadania (44.5 KB)

 

Aleksandra Dulkiewicz (0)
Urząd Miejski w Gdańsku