Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wyniki I otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska w 2020 roku

A
A

Prezydent Miasta Gdańska ogłasza wyniki I otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska
 w 2020 roku.

Oferty odrzucone pod względem formalnym:

 

Szkolenie młodzieży sekcji badmintona KS Badminton Gdańsk
 Klub Sportowy Badminton Gdańsk

Negatywna - brak podpisów upoważnionych członków zarządu

Współzawodnictwo jako element pracy zespołowej
 Współzawodnictwo jako element pracy zespołowej

Negatywna - brak podpisów upoważnionych członków zarządu, brak nazwy organizacji

„Zostań Smoczym Mistrzem”- kompleksowe szkolenie sportowe i starty Mistrzów Polski smoczych łodzi w roku 2020
 Młodzieżowy Międzyszkolny Klub Sportowy "Gdańskie Lwy"

Negatywna - brak potwierdzenia złożenia oferty

Realizacja programów szkolenia sportowych objętych Systemem Sportu Młodzieżowego
 Uczniowski Klub Sportowy " NEPTUN " Gdańsk

Negatywna - brak potwierdzenia złożenia oferty

Szkolimy Siatkarskie Talenty - od Szkoły Mistrzostwa Sportowego do Ligi Siatkówki Kobiet, Trefla Gdańsk i reprezentacji Polski.
 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk

Negatywna - brak potwierdzenia złożenia oferty

Całoroczne szkolenie gimnastyków w sekcji gimnastycznej.

Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Gdańsk

Negatywna - brak potwierdzenia złożenia oferty

 

Wyniki oceny merytorycznej:

 

Lp.

Tytuł oferty / Oferent

Kwota wnioskowana

Status oceny

Liczba punktów

Kwota dofinansowania

1

Rozwój kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez realizację programu szkolenia sportowego Taekwon-do ITF objętego Systemem Sportu Młodzieżowego w roku 2020.
 Akademicki Klub Taekwondo Udar

23 658,77 zł

Pozytywna

20,00

17 000,00 zł

2

Kompleksowe szkolenie gdańskich gimnastyków
 Międzyszkolny Klub Sportowy "Gdańsk"

135 000,00 zł

Pozytywna

30,00

135 000,00 zł

3

WARSZTATY WROTKARSKIE
 Stowarzyszenie Wrotkarskie "gdańskie Lwy"

5 625,00 zł

Pozytywna

8,00

4 000,00 zł

4

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie Taekwon-do ITF w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego
 Klub Sztuk Walki "NEPTUN" Gdańsk

16 150,00 zł

Pozytywna

21,00

16 150,00 zł

5

XXIX MISTRZOSTWA MIASTA GDAŃSKA W WIELOBOJU SZYBKOŚCIOWYM W PŁYWANIU
 Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 2 - UKS Dwójka Morena Gdańsk

6 000,00 zł

Pozytywna

20,00

4 500,00 zł

6

Kompleksowe szkolenie gdańskich akrobatów
 Międzyszkolny Klub Sportowy "Gdańsk"

33 720,00 zł

Pozytywna

20,00

24 000,00 zł

7

II WIOSENNY GDAŃSKI    PÓŁMARATON WROTKARSKI O PUCHAR PREZYDENT GDAŃSKA
 Stowarzyszenie Wrotkarskie "gdańskie Lwy"

21 230,00 zł

Pozytywna

18,00

9 000,00 zł

8

Droga do Tokio! Przygotowanie gdańskich gimnastyków do kwalifikacji Olimpijskiej w 2020.
 Międzyszkolny Klub Sportowy "Gdańsk"

8 075,00 zł

Pozytywna

23,00

8 000,00 zł

9

Realizacja programu szkolenia sportowego objętego Systemem Sportu Młodzieżowego w pływaniu
 Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 2 - UKS Dwójka Morena Gdańsk

30 000,00 zł

Pozytywna

20,00

23 000,00 zł

10

Mistrzostwa Gdańska o Puchar Neptuna - VII edycja
 Międzyszkolny Klub Sportowy "Gdańsk"

8 752,00 zł

Pozytywna

20,00

6 000,00 zł

11

Realizacja programu  "Młode Wybrzeże" poprzez szkolenie w piłce ręcznej dzieci, młodzików , juniorów młodszych i juniorów w roku 2020.
 Stowarzyszenie Piłki Ręcznej WYBRZEŻE GDAŃSK

224 739,00 zł

Pozytywna

22,00

110 000,00 zł

12

Realizacja programu Gdański Top Talent - Dziewcząt 2020
 Akademia Piłkarska LG

160 000,00 zł

Pozytywna

25,00

150 000,00 zł

13

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie taekwon-do ITF
 Gdański Klub Taekwon-do

64 333,00 zł

Pozytywna

23,00

48 000,00 zł

14

Organizacja turnieju 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
 Stowarzyszenie Piłki Ręcznej WYBRZEŻE GDAŃSK

7 019,00 zł

Pozytywna

23,00

6 000,00 zł

15

 Wsparcie przygotowań zawodniczki Marty Łagownik do startu w IO w Triathlonie
 Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 2 - UKS Dwójka Morena Gdańsk

11 250,00 zł

Pozytywna

23,00

8 000,00 zł

16

Szkolenie sportowe zawodników sekcji tenisa stołowego MRKS Gdańsk
 Morski Robotniczy Klub Sportowy "Gdańsk"

68 300,00 zł

Pozytywna

24,00

55 000,00 zł

17

Realizacja programu szkolenia sportowego objętego Systemem Sportu Młodzieżowego w triathlonie
 Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 2 - UKS Dwójka Morena Gdańsk

21 050,00 zł

Pozytywna

28,00

21 050,00 zł

18

Zadanie nr. 1 Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego
 Uczniowski Klub Sportowy "Szóstka

46 300,00 zł

Pozytywna

17,00

30 000,00 zł

19

Zadanie nr. 1 Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Mlodzieżowego w wioślarstwie
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

138 500,00 zł

Pozytywna

21,00

87 000,00 zł

20

Zadanie nr 4: Realizacja programu "Z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie"-wioślarz Adrian Górka
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

9 200,00 zł

Pozytywna

23,00

8 000,00 zł

21

„ OD SMYKA DO OLIMPIJCZYKA - szkolenie drużyn unihokeja w klubie Olimpia Osowa Gdańsk w roku 2020"
 Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa

64 500,00 zł

Pozytywna

23,00

57 000,00 zł

22

Organizacja i prowadzenie treningów tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży.
 Gdański Klub Tenisa Stołowego

29 384,00 zł

Pozytywna

16,00

17 000,00 zł

23

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka ręczna  w ramach Młodzieżowego Systemu Sportu
 Uczniowski Klub Sportowy "Conrad"

20 000,00 zł

Pozytywna

10,00

13 000,00 zł

24

Szkolenie dzieci i młodzieży w olimpijskiej dyscyplinie jaką jest curling
 klub sportowy Gdańsk Curling Club

79 435,00 zł

Pozytywna

10,00

22 000,00 zł

25

Realizacja programów szkolenia sportowego  objętych Systemem Sportu Młodzieżowego w sporcie pływanie
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

17 920,00 zł

Pozytywna

8,00

13 000,00 zł

26

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 20
 Miejski Klub Sportowy "Atleta" w Gdańsku

30 400,00 zł

Pozytywna

23,00

18 000,00 zł

27

XXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów Taekwon-do ITF Gdańsk 2020
 Gdański Klub Taekwon-do

18 600,00 zł

Pozytywna

23,00

15 000,00 zł

28

Reprezentowanie i promocja Miasta Gdańska w czasie zawodów międzynarodowych  w pływaniu
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

8 700,00 zł

Pozytywna

18,00

6 000,00 zł

29

XV Międzynarodowy Turniej "Młode Talenty"
 Miejski Klub Sportowy "Atleta" w Gdańsku

12 500,00 zł

Pozytywna

14,00

8 000,00 zł

30

Prowadzenie zajęć w dyscyplinie piłka nożna wśród dziewczynek w celu przygotowania zawodniczek Akademii Piłkarskiej  LG do rywalizacji w ramach Młodzieżowego Systemu Sportu
 Akademia Piłkarska LG

85 000,00 zł

Pozytywna

23,00

58 000,00 zł

31

XVI  Turniej Tenisa Stołowego „Dzieci – Andrzejowi Grubbie”
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

11 720,00 zł

Pozytywna

20,00

10 000,00 zł

32

Realizacja programu szkolenia zawodników MKS Atleta w 2020 roku.
 Miejski Klub Sportowy "Atleta" w Gdańsku

40 000,00 zł

Pozytywna

17,00

28 000,00 zł

33

Prowadzenie zajęć piłkarskich w akademii piłkarskiej Jaguar dla dzieci rocznik 2002-2016
 AKADEMIA PIŁKARSKA JAGUAR

90 400,00 zł

Pozytywna

24,00

75 000,00 zł

34

Systematyczne zajęcia sportowe dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych - pływanie.
 Stowarzyszenie Rehabilitacyjno - Sportowe "Szansa - Start Gdańsk"

22 100,00 zł

Pozytywna

26,00

18 000,00 zł

35

Wieloetapowe szkolenie gimnastyków KS AZS AWFiS Gdańsk objętych systemem sportu młodzieżowego
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

70 500,00 zł

Pozytywna

12,00

58 000,00 zł

36

Systematyczne zajęcia sportowe dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych - boccia.
 Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe "Szansa-Start Gdańsk"

25 860,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

37

Systematyczne zajęcia sportowe dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych - tenis stołowy.
 Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe "Szansa-Start Gdańsk"

17 700,00 zł

Pozytywna

14,00

14 000,00 zł

38

Realizacja zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska w roku 2020. Zadanie 1: realizacja programów szkolenia sportowego objętych systemem sportu młodzieżowego.
 UKS Neptun Gdańsk przy Katolickiej Szkole Podstawowej im. Św Kazimierza

107 905,00 zł

Pozytywna

15,00

30 000,00 zł

39

Systematyczne zajęcia sportowe dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych - lekka atletyka.
 Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe "Szansa-Start Gdańsk"

15 460,00 zł

Pozytywna

16,00

13 000,00 zł

40

Szkolenie dzieci i młodzieży objętych Systemem Sportu Młodzieżowego w tenisie stołowym na terenie Gminy Miasta Gdańsk
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

90 000,00 zł

Pozytywna

20,00

72 000,00 zł

41

Organizacja Finałów Mistrzostw Polski w kategorii młodziczek.
 Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa

5 000,00 zł

Pozytywna

23,00

5 000,00 zł

42

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie sortu zapasy
 Zapaśniczy Klub Sportowy "Granica-Gdańsk"

51 800,00 zł

Pozytywna

25,00

47 500,00 zł

43

Całoroczne szkolenie zawodników sekcji badmintona
 Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk

17 000,00 zł

Pozytywna

22,00

16 000,00 zł

44

Regaty Nord Cup 2020
 Akademicki Związek Sportowy

74 775,00 zł

Pozytywna

18,00

36 000,00 zł

45

"Z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie" gimnastyk Dawid Węglarz
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

10 200,00 zł

Pozytywna

23,00

8 000,00 zł

46

Turniej gimnastyczny - szukamy następców mistrza
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

9 200,00 zł

Pozytywna

20,00

8 000,00 zł

47

„Udział zawodniczek i zawodników klubu Olimpia Osowa Gdańsk w Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski Dzieci"
 Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa

5 000,00 zł

Pozytywna

16,00

3 500,00 zł

48

Realizacja Programu Szkolenia Lekkoatletycznego Dzieci i Młodzieży KL LECHIA Gdańsk objetego Systemem Sportu Młodzieżowego 2020
 KLUB LEKKOATLETYCZNY "LECHIA" GDAŃSK

55 000,00 zł

Pozytywna

20,00

33 000,00 zł

49

48.MEMORIAŁ ŻYLEWICZA - GRAND PRIX GDAŃSKA
 KLUB LEKKOATLETYCZNY "LECHIA" GDAŃSK

50 000,00 zł

Pozytywna

16,00

17 000,00 zł

50

Od przedszkola do seniora - szkolimy siatkarskie talenty
 Stowarzyszenie Nasza Gedania

40 400,00 zł

Pozytywna

14,00

20 000,00 zł

51

Mistrzostwa Gdańska w badmintonie
 Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn

5 280,00 zł

Pozytywna

18,00

4 000,00 zł

52

Każdy może zostać "ironmanem" - trenuj triathlon w Gdańsku i zostań mistrzem
 Klub Sportowy „Tri Talent Team”

33 300,00 zł

Pozytywna

15,00

23 000,00 zł

53

Przygotowanie do startów i udział w Mistrzostwach Polski w duathlonie oraz Grand Prix Polski w aquathlonie
 Klub Sportowy „Tri Talent Team”

15 900,00 zł

Pozytywna

3,00

5 000,00 zł

54

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z Gdańska w zakresie żeglarstwa „Pływamy jak Piotr Myszka”
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

69 400,00 zł

Pozytywna

21,00

52 000,00 zł

55

"Z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie" żeglarze Kinga Łoboda 49er FX, Dominik Buksak 49er,  Michał Krasodomski Laser, Tytus Butowski 49er.
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

38 000,00 zł

Pozytywna

23,00

32 000,00 zł

56

„Realizacja wieloletniego programu szkolenia sportowego w dyscyplinie piłka nożna  - kontynuacja”
 Gdański Klub Sportowy Gedania 1922

116 300,00 zł

Pozytywna

15,00

70 000,00 zł

57

Zadanie nr 1:  Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego. Szkolenie dzieci i młodzieży w brydżu sportowym
 Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

28 350,00 zł

Pozytywna

15,00

19 000,00 zł

58

Udział zawodniczek Akademii Piłkarskiej LG w rozgrywkach Centralnych Lig Juniorek U-15 i U-17
 Akademia Piłkarska LG

16 000,00 zł

Pozytywna

22,00

10 000,00 zł

59

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu
 Klub Sportowy Sako

47 430,00 zł

Pozytywna

24,00

39 000,00 zł

60

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego
 Klub Tenisowy GAT Gdańsk

31 690,00 zł

Pozytywna

21,00

25 000,00 zł

61

Upowszechnianie dyscypliny JUDO wśród dzieci i młodzieży
 Stowarzyszenie Gwardyjski Klub Sportowy Wybrzeże

116 000,00 zł

Pozytywna

14,00

57 000,00 zł

62

Test Coopera 2020 (wiosenna edycja)
 Akademicki Związek Sportowy

31 800,00 zł

Pozytywna

18,00

17 000,00 zł

63

Zadanie nr 1 - realizacja programu szkolenia dzieci i młodzieży objętych Systemem Sportu Młodzieżowego, w terminie do 30.11.2020 roku - Sekcja Łyżwiarstwa Szybkiego
 Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec

85 000,00 zł

Pozytywna

16,00

75 000,00 zł

64

Szkolenie dzieci i młodzieży w szermierce w ramach rankingu współzawodnictwa sportowego
 Uczniowski Klub Sportowy "Atena"

70 000,00 zł

Pozytywna

24,00

52 000,00 zł

65

Szkolenie młodzieży i dzieci w ramach szkółki żużlowej – GKŻ Wybrzeże
 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże

92 500,00 zł

Pozytywna

23,00

50 000,00 zł

66

Synchro Skating Project 2020
 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Iceskater"

110 000,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

67

Wsparcie realizacji programów całorocznego, kompleksowego szkolenia sportowego w Judo.
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

92 600,00 zł

Pozytywna

22,00

65 000,00 zł

68

Realizacja programu "z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie" dla zawodników Sekcji Judo KS AZS AWFiS Gdańsk – Karolina Miller, Katarzyna Madajewska
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

11 200,00 zł

Pozytywna

23,00

11 200,00 zł

69

Realizacja programu "z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie" dla zawodników Sekcji LA KS AZS AWFiS Gdańsk - Cyprian Mrzygłód, Karolina Urban
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

19 500,00 zł

Pozytywna

23,00

8 000,00 zł

70

Wsparcie realizacji programów całorocznego, kompleksowego szkolenia sportowego w dyscyplinie Lekka Atletyka.
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

164 800,00 zł

Pozytywna

26,00

125 000,00 zł

71

XIV Turniej "O Puchar Rajców Gdańskich" - Ogólnopolski turniej zuchów, dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców
 Uczniowski Klub Sportowy "Atena"

13 600,00 zł

Pozytywna

16,00

6 000,00 zł

72

Z Gdańska na Igrzyska Paraolimpijskie - Rafał Lis, Piotr Rydzkowski, Kamil Rzetelski
 Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe "Szansa-Start Gdańsk"

10 300,00 zł

Pozytywna

23,00

10 300,00 zł

73

Realizacja programów szkolenia sportowego dzieci i młodzieży  w szermierce objętych  Systemem Sportu Młodzieżowego
 Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

128 340,00 zł

Pozytywna

23,00

64 000,00 zł

74

Wsparcie realizacji programów całorocznego, kompleksowego szkolenia sportowego w dyscyplinie Lekka Atletyka w konkurencjach rzutowych.
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

50 800,00 zł

Pozytywna

7,00

40 000,00 zł

75

XVII turniej Gdańska Kuźnia
 Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

10 250,00 zł

Pozytywna

16,00

5 000,00 zł

76

XXIII Turniej "O Trójząb Neptuna"
 Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

7 540,00 zł

Pozytywna

16,00

3 000,00 zł

77

Szkolenie dzieci i młodzieży we wszystkich młodzieżowych kategoriach wiekowych.
 Rugby Club "Lechia" Gdańsk

112 000,00 zł

Pozytywna

16,00

88 000,00 zł

78

Organizacja regat żeglarskich „VI Memoriał im. Krzysztofa Zawalskiego”
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

10 000,00 zł

Pozytywna

20,00

10 000,00 zł

79

Pomorska Akademia Tyczki
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

19 000,00 zł

Pozytywna

8,00

18 000,00 zł

80

Sportowa Politechnika szkoli koszykarską młodzież w Gdańsku
 Sportowa Politechnika

173 300,00 zł

Pozytywna

26,00

99 000,00 zł

81

Międzynarodowe Indywidualne Motocrossowe Mistrzostwa Polski
 Gdański Auto Moto Klub

69 980,00 zł

Pozytywna

21,00

40 000,00 zł

82

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w dyscyplinie szachy
 Uczniowski Klub Sportowy "Korona" Gdańsk

39 890,00 zł

Pozytywna

14,00

13 000,00 zł

83

Organizacja zawodów Dragon Boat Business League 2020
 Klub Sportowy Przygoda Gdańsk

17 250,00 zł

Pozytywna

18,00

7 000,00 zł

84

Szkolenie sportowe zawodników sekcji łuczniczej  MRKS Gdańsk
 Morski Robotniczy Klub Sportowy "Gdańsk"

35 000,00 zł

Pozytywna

23,00

35 000,00 zł

85

Szkolenie dzieci i młodzieży w szermierce w ramach rankingu współzawodnictwa sportowego w KS AZS AWFiS Gdańsk
 Klub Sportowy Akademickiego Związki Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

72 000,00 zł

Pozytywna

22,00

72 000,00 zł

86

Szkolenie sportowe zawodników sekcji kajakowej  MRKS Gdańsk
 Morski Robotniczy Klub Sportowy "Gdańsk"

28 000,00 zł

Pozytywna

14,00

25 000,00 zł

87

Organizacja meczu żużlowego Północ - Południe
 Żuraw Gdańsk

48 660,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

88

SZKOLENIE MŁODYCH LWIC W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
 KLUB KOSZYKÓWKI "MŁODE LWICE"

77 600,00 zł

Pozytywna

13,00

35 000,00 zł

89

II Turniej "O Muszlę Neptuna"
 Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

8 170,00 zł

Pozytywna

16,00

4 000,00 zł

90

Szkolenie sportowe zawodników sekcji smoczych łodzi  MRKS Gdańsk
 Morski Robotniczy Klub Sportowy "Gdańsk"

10 000,00 zł

Pozytywna

27,00

10 000,00 zł

91

Pokrycie kosztów organizowania zawodów sportowych: zawody w ramach rozgrywek PGNiG Superligi - w pierwszym półroczu 2020 roku tj. do 30 czerwca 2020 roku.
 WYBRZEŻE GDAŃSK HANDBALL SPÓŁKA AKCYJNA

37 365,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

92

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Mlodzieżowego.
 Uczniowski Klub Sportowy "Żabianka" Gdańsk

31 855,60 zł

Pozytywna

29,00

31 850,00 zł

93

Przygotowanie florecistów Michała Siess i Krystiana Gryglewskiego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020
 Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

81 830,00 zł

Pozytywna

23,00

8 000,00 zł

94

Szkolenie dzieci i młodzieży w  dyscyplinie taekwondo olimpijskiego
 Uczniowski Klub Sportowy "Bursztyn"

12 600,00 zł

Pozytywna

20,00

12 600,00 zł

95

XI Turniej „Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie"  Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców
 Uczniowski Klub Sportowy "atena"

8 440,00 zł

Pozytywna

18,00

5 000,00 zł

96

2 edycja Młodzieżowego Turnieju Piłkarskiego – w ramach przygotowań do obchodów rocznicy „100-lecie Gedanii – Najstarszego Polskiego Klubu Piłkarskiego w Gdańsku”.
 Gdański Klub Sportowy Gedania 1922

18 000,00 zł

Pozytywna

20,00

15 000,00 zł

97

Zadanie nr 1 - realizacja programu szkolenia dzieci i młodzieży objętych Systemem Sportu Młodzieżowego, w terminie do 30.11.2020 roku - Sekcja Hokeja na Lodzie
 Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec

79 000,00 zł

Pozytywna

27,00

75 000,00 zł

98

VI edycja Młodzieżowego Halowego Turnieju Piłkarskiego „Gedania Cup”
 Gdański Klub Sportowy Gedania 1922

15 400,00 zł

Pozytywna

18,00

11 000,00 zł

99

Zadanie nr 1 - realizacja programu szkolenia dzieci i młodzieży objętych Systemem Sportu Młodzieżowego, w terminie do 30.11.2020 roku - Sekcja Piłki Siatkowej Męskiej
 Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec

89 000,00 zł

Pozytywna

20,00

30 000,00 zł

100

Zadanie nr 1 - realizacja programu szkolenia dzieci i młodzieży objętych Systemem Sportu Młodzieżowego, w terminie do 30.11.2020 roku - Sekcja Łyżwiarstwa Figurowego
 Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec

81 000,00 zł

Pozytywna

20,00

34 000,00 zł

101

Jestem z Gdańska ,kocham sport - turniej dzieci i młodzików w piłce ręcznej chłopców.
 Stowarzyszenie Piłki Ręcznej WYBRZEŻE GDAŃSK

11 020,60 zł

Pozytywna

23,00

10 000,00 zł

102

Realizacja programu "Z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie"
 Uczniowski Klub Sportowy "Żabianka" Gdańsk

12 068,00 zł

Pozytywna

20,00

8 000,00 zł

103

Organizacja turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorek Starszych U22
 Sportowa Politechnika

30 000,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

104

Kolarstwo dla dzieci i młodzieży czyli treningi w jedynej w Gdańsku Szkółce Kolarskiej i reprezentowanie Gdańska na zawodach sportowych.
 Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Chełm Spółdzielczy

38 740,00 zł

Pozytywna

7,00

13 000,00 zł

105

ZAWODY VI DEBIUTY I VIII MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS FIT-KIDS & FITNESS AEROBIC (ELIMINACJE DO MISTRZOSTW ŚWIATA) NA LICENCJI WORLD DANCE ASSOCIATION, 4-5.04.2020
 Stowarzyszenie Akademia Fitness Sportowego

32 725,00 zł

Pozytywna

23,00

26 000,00 zł

106

Pokrycie kosztów organizowania zawodów sportowych bądź udział w zawodach sportowych w pierwszym półroczu 2020 roku tj. do 30 czerwca 2020 roku.
 Uczniowski Klub Sportowy "Żabianka" Gdańsk

15 015,00 zł

Pozytywna

20,00

10 000,00 zł

107

Zadanie nr 3 - pokrycie kosztów organizowanych zawodów bądź udział w zawodach sportowych w pierwszym półroczu tj. 30.06.2020 roku - Turniej Olivia Cup 2020 w hokeju na lodzie 03-05.04.2020r.
 Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec

10 600,00 zł

Pozytywna

20,00

8 000,00 zł

108

Młode Lwy szkolą młodych koszykarzy
 Akademia Sportu Młode Lwy Gdańsk

5 000,00 zł

Pozytywna

8,00

5 000,00 zł

109

Realizacja programów szkolenia żeglarskiego w 2020 roku
 Gdański Klub Żeglarski

172 500,00 zł

Pozytywna

24,00

120 000,00 zł

110

Mała Liga 3x3
 Akademia Sportu Młode Lwy Gdańsk

1 256,20 zł

Pozytywna

20,00

1 256,20 zł

111

Zadanie 4 - realizacja programu "Z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie" - projekt obejmuje dofinansowanie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe, w terminie do 30.11.2020 r. - Kamila Stormowska Sekcja Łyżwiarstwa Szybkiego  (short track)
 Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec

35 600,00 zł

Pozytywna

23,00

8 000,00 zł

112

Kontynuacja organizowania pozalekcyjnego życia sportowego uczniów w formie stałych zajęć treningowych sekcji kajakowej
 Uczniowski Klub Sportowy „Motława ” w Gdańsku

38 500,00 zł

Pozytywna

24,00

36 000,00 zł

113

Kontynuacja organizowania pozalekcyjnego życia sportowego uczniów w formie stałych zajęć treningowych sekcji kajakowej
 Uczniowski Klub Sportowy „Motława ” w Gdańsku

15 000,00 zł

Pozytywna

23,00

8 000,00 zł

114

POKRYCIE KOSZTÓW ORGANIZOWANIA ZAWODÓW SPORTOWYCH BĄDŹ UDZIAŁ W ZAWODACH SPORTOWYCH W PIERWSZYM PÓŁROCZU 2020 ROKU TJ. DO 30 CZERWCA 2020 ROKU.
 KLUB BIAŁO-ZIELONE LADIES GDAŃSK

21 600,00 zł

Pozytywna

26,00

20 000,00 zł

115

Wyjazd na Mistrzostwa Europy klasa Techno
 Gdański Klub Żeglarski

11 550,00 zł

Pozytywna

18,00

5 000,00 zł

116

Szkolenie dzieci i młodzieży w wioślarstwie
 Gdański Klub Wioślarski Drakkar

97 700,00 zł

Pozytywna

23,00

55 000,00 zł

117

REALIZACJA PROGRAMU "Z GDAŃSKA NA IGRZYSKA OLIMPIJSKIE".
 KLUB BIAŁO-ZIELONE LADIES GDAŃSK

29 700,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

118

Wyjazd i udział w Mistrzostwach Świata Fitness FIT-KIDS Federacji WDA, 12-14.06.2020, Węgry
 Stowarzyszenie Akademia Fitness Sportowego

8 000,00 zł

Pozytywna

23,00

4 000,00 zł

119

Szachy - Stymulacja Rozwoju Dzieci i Młodzieży
 Uczniowski Klub Sportowy "Gedanensis" Gdańsk

3 625,00 zł

Pozytywna

8,00

3 625,00 zł

120

Piłkarskie przywitanie lata w Gdańsku
 AKADEMIA PIŁKARSKA JAGUAR

15 600,00 zł

Pozytywna

20,00

11 000,00 zł

121

Organizacja turnieju eliminacyjnego Srebrnego Kasku 30.04.2020 w Gdańsku
 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże

4 580,00 zł

Pozytywna

26,00

4 580,00 zł

122

Regaty o Puchar Neptuna
 Gdański Klub Żeglarski

14 330,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

123

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie judo  w ramach Systemu Sportu  Młodzieżowego
 Uczniowski Klub Sportowy "Conrad"

120 000,00 zł

Pozytywna

11,00

34 000,00 zł

124

Szkolenie młodzieży sekcji badmintona Sportowej Politechniki
 Sportowa Politechnika

37 200,00 zł

Pozytywna

17,00

19 000,00 zł

125

Rugby Amber Cup 2020 międzynarodowy turniej Rugby dla dzieci
 Rugby Club "Lechia" Gdańsk

81 750,00 zł

Pozytywna

16,00

25 000,00 zł

126

Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska
 Gdański Klub Żeglarski

22 240,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

127

Wyrównanie szans współzawodnictwa sportowego wśród dzieci i młodzieży w judo.
 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DE LA SALLE

33 500,00 zł

Pozytywna

16,00

21 000,00 zł

128

Pozalekcyjne zajęcia rekreacyjno -sportowe dla dzieci i młodzieży
 Gdański Klub Sportowy "KORSARZ"

16 861,00 zł

Pozytywna

3,00

5 000,00 zł

129

„Z Gdańska na igrzyska olimpijskie” dla zawodniczek SGKS Wybrzeże – Daria Pogorzelec, Karolina Tałach - Gast
 Stowarzyszenie Gwardyjski Klub Sportowy Wybrzeże

11 700,00 zł

Pozytywna

23,00

11 700,00 zł

130

Pokrycie kosztów organizowanych zawodów w pierwszym półroczu, tj. do 30.06.2020
 Klub Tenisowy GAT Gdańsk

7 020,00 zł

Pozytywna

18,00

5 000,00 zł

131

Rozwój sportowy zawodników UKS GSS
 Uczniowski Klub Sportowy Gdańska Szkoła Szermierki

40 000,00 zł

Pozytywna

6,00

10 000,00 zł

132

Wyjazd na Mistrzostwa Europy klasa RS:X
 Gdański Klub Żeglarski

10 560,00 zł

Pozytywna

21,00

5 000,00 zł

133

Rywalizacja
 Gdańskie Stowarzyszenie Sportów Amerykańskich Białe Lwy

97 477,80 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

134

Żeglarskie Nadzieje Olimpijskie
 Gdański Klub Żeglarski

10 800,00 zł

Pozytywna

23,00

8 000,00 zł

135

Łódka dla reprezentanta Polski
 Gdański Klub Wioślarski Drakkar

40 000,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

136

Start w Mistrzostwach Polski Smoczych Łodzi na łodziach 10-osobowych
 Morski Robotniczy Klub Sportowy "Gdańsk"

2 000,00 zł

Pozytywna

26,00

2 000,00 zł

137

Siatkówka naszą pasją.
 Stowarzyszenie Nasza Gedania

21 250,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

138

Piłkarski Olimp Gdańsk
 Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa

21 050,00 zł

Pozytywna

18,00

6 000,00 zł

139

Zadanie nr 3:  Pokrycie kosztów organizowania zawodów sportowych bądź udział w zawodach sportowych w pierwszym półroczu 2020 roku tj. do 30 czerwca 2020 roku. Otwarte Mistrzostwa Gdańska w brydżu sportowym
 Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

3 620,00 zł

Pozytywna

22,00

3 000,00 zł

140

Organizacja dwóch rund eliminacyjnych Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu
 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże

8 440,00 zł

Pozytywna

23,00

8 000,00 zł

141

Organizacja zawodów Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie 80-125cc na mini torze
 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże

4 700,00 zł

Pozytywna

23,00

4 700,00 zł

142

Organizacja i realizacja zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci i młodzieży pod tytułem "Klub Sportowych Asów".
 Klub Tenisowych Asów

44 000,00 zł

Pozytywna

7,00

13 000,00 zł

143

Międzynarodowe Turnieje Dzieci i Młodzieży 2020 i  udział zespołu w Mistrzostwach Polski
 Klub Koszykówki "Młode Lwice"

80 150,00 zł

Pozytywna

16,00

27 000,00 zł

144

NIE BĄDŹ MARUDĄ – TRENUJ Z NAMI JUDO
 Uczniowski Klub Sportowy GRIZZLY GDAŃSK

62 773,00 zł

Pozytywna

14,00

16 000,00 zł

145

W Gdańsk Osowie rodzą się mistrzowie
 Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa

28 500,00 zł

Pozytywna

8,00

10 000,00 zł

146

Wsparcie Reprezentantki Polski w koszykówce dziewcząt
 Klub Koszykówki "Młode Lwice"

5 650,00 zł

Pozytywna

23,00

5 650,00 zł

147

Gdańscy łyżwiarze na zawodach w Dreźnie
 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Iceskater"

21 706,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

148

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego
 Uczniowski Klub Sportowy ,,Sekcja Sport"

37 440,00 zł

Pozytywna

8,00

10 000,00 zł

149

Organizacja Otwartych Mistrzostw Smoczych Łodzi Pracowników Instytucji Kultury ( gdańskich muzeum ) w ramach Europejskich Dni Morza
 Morski Robotniczy Klub Sportowy "Gdańsk"

3 800,00 zł

Pozytywna

16,00

2 000,00 zł

150

Realizacja programów szkolenia sportowego objetych Systemem Sportu Młodziezowego
 Uczniowski Klub Sportowy Wybrzeże

26 250,00 zł

Pozytywna

6,00

10 000,00 zł

151

Szkolenie i udział w zawodach motocrossowych 2020 - Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Strefy, Mistrzostwa Okręgu
 Gdański Auto Moto Klub

20 680,00 zł

Pozytywna

12,00

13 000,00 zł

152

Otwarte Mistrzostwa Miasta Gdańska Smoczych Łodzi - 22.05.2020
 Morski Robotniczy Klub Sportowy "Gdańsk"

3 800,00 zł

Pozytywna

22,00

3 500,00 zł

153

"NIE BĄDŹ MARUDĄ – WALCZ NA MACIE JUDO” TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU DZIECI W JUDO IX GRIZZLY JUDO CUP - memoriał Krzysztofa "Ousiego" Klocha
 Uczniowski Klub Sportowy GRIZZLY GDAŃSK

32 715,00 zł

Pozytywna

16,00

8 000,00 zł

154

 Z Gdańska na Igrzyska zawodnika sekcji łuczniczej MRKS
 Morski Robotniczy Klub Sportowy "Gdańsk"

4 400,00 zł

Pozytywna

19,00

4 400,00 zł

155

szkolenia dla najzdolniejszych juniorów jazdy konnej z Gdańska na mistrzostwa polski północnej 2020
 Gdańska Fundacja Integracji Społecznej Ośrodek Sportów Konnych Lipce

3 170,00 zł

Pozytywna

8,00

3 170,00 zł

156

Szkolimy Młodych Siatkarzy -  od Szkoły Mistrzostwa Sportowego  do Plus Ligi i reprezentacji Polski.
 Trefl Gdańsk Spółka Akcyjna

136 000,00 zł

Pozytywna

26,00

130 000,00 zł

157

Wyrównanie szans rozwojowych wśród dzieci i młodzieży poprzez ograniczanie barier dostępu do uprawiania szermierki
 Uczniowski Klub Sportowy de La Salle – Sekcja Szermierki

132 540,00 zł

Pozytywna

22,00

30 000,00 zł

158

Organizacja regat żeglarskich GDAŃSK SAILING WEEK 2020.
 77 Racing Club

91 000,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

159

Regaty pokazowe - Dzieciaku na żagle
 Gdański Klub Żeglarski

16 350,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł

160

Start załogi 77 Racing w regatach Pucharu Europy w 2020
 77 Racing Club

14 900,00 zł

Pozytywna

24,00

12 000,00 zł

161

Start załogi 77 Racing w Mistrzostwach Świata 2020 rok.
 77 Racing Club

6 900,00 zł

Negatywna

0,00

0,00 zł