PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Zaproszenie Rzecznika Praw Dziecka dla gimnazjalistów

Zaproszenie Rzecznika Praw Dziecka dla gimnazjalistów
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Rzecznik Praw Dziecka zaprasza na bezpłatną, przeznaczoną dla gimnazjalistów grę miejską ?Poszukiwacze zaginionej Konwencji". Organizowana w ramach Akademii Praw Dziecka, zabawa odbędzie się 31 maja 2009 roku w Warszawie.
W przeddzień Międzynarodowego Dnia Dziecka, Państwa uczniowie mają okazję przeżyć niezapomnianą przygodę, zwiedzić Warszawę oraz poszerzyć swą wiedzę o prawach, przysługujących dzieciom.
Akcja skierowana jest do uczniów klas I-III gimnazjum, zebranych w 3- lub 4-osobowe zespoły. Każdemu zespołowi towarzyszyć musi dorosły opiekun, wyznaczony lub zaakceptowany przez Szkołę. Gra - poza kosztem dojazdu zespołu do Warszawy i powrotu z niej - jest całkowicie bezpłatna. Wszelkie szczegóły znajdują się na naszej stronie:
http://www.akademiaprawdziecka.pl/
Zespoły, które chciałyby wraz z nami poszukiwać zaginionej Konwencji, powinny do dnia 27 maja 2009 roku wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na naszej stronie www.
W związku z rozpoczynającą się rekrutacją uczestników gry, prosimy o wydrukowanie i umieszczenie załączonych plakatów w widocznych miejscach. Jeśli znacie Państwo inną placówkę, w której - Waszym zdaniem - możemy znaleźć ambitnych, młodych poszukiwaczy zaginionej Konwencji, będziemy również wdzięczni za przesłanie tam niniejszego zaproszenia. Chcielibyśmy, aby możliwie szeroki krąg gimnazjalistów z całego kraju mógł skorzystać z zaproszenia Rzecznika Praw Dziecka.