PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Zaduszki u Kapucynów

Zaduszki u Kapucynów
W dniach 19-22 listopada Zakon Braci Mniejszych Kapucynów zaprasza na zaduszki za zmarłych strażaków, ofiar wypadków drogowych i nie tylko?, które odbywać się będą w Kościele p.w. św. Jakuba, przy ul. Wałowej 28.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

W dniach 19-22 listopada Zakon Braci Mniejszych Kapucynów zaprasza na zaduszki za zmarłych strażaków, ofiar wypadków drogowych i nie tylko..., które odbywać się będą w Kościele p.w. św. Jakuba, przy ul. Wałowej 28.

W programie:

19.11.2009 (czwartek) godz. 18.00 - Msza św. w intencji Haliny Mickiewiczówny w oprawie muzycznej: organy - ANDRZEJ NANOWSKI, wokal - absolwenci i uczniowie Maestry.
20.11.2009 (piątek) godz. 18.00 - Msza św. w oprawie Jazzowej w intencji zmarłych których znaliśmy i pamiętamy, strażaków, ofiar wypadków drogowych.
Po mszy św. koncert jazzowy w wykonaniu: LESZEK DRANICKI: git.+ Voc., DARIUSZ HERBASZ: TS, JANUSZ MACKIEWICZ: Kontrabas, PIOTR JANKOWSKI: per.+ kierownictwo muzyczne, i ,,NIEBIESKA SCHOLA"
21.11.2009 (sobota) godz. 17.45 - Nabożeństwo wprowadzające w Mszę św. za zmarłych których znaliśmy i pamiętamy, w oprawie muzycznej Młodzieży.
godz. 18.00 - Msza św. a po niej NABOŻEŃSTWO z trumną w intencji zmarłych...można przynieść ich zdjęcia i opis co dobrego w życiu robili
22.11.2009 (niedziela) godz. 19.00 - Msza św. w intencji zmarłych budowniczych naszego Kościoła, ludzi morza szczególnie Kaphornowców z udziałem Akademii Marynarki Wojennej w strojach historycznych z Gdyni. Oprawa muzyczna: zespół NOI PER DIO,
Po Mszy św. o godz. 20.00 KONCERT CZARKA PACIORKA I MACIEJA SIKAŁY

Edyta Tombarkiewicz / Biuro Prasowe