PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Szkolenia Akademii PARP

Szkolenia Akademii PARP
Szkolenia Akademii PARP
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Mierz zamiary na siły!

Czego potrzeba, aby nowy biznes "wypalił"? Wiary w sukces, dobrego pomysłu, zainteresowania klientów, kapitału na start... A co jest najbardziej niedoceniane w startujących biznesach? Wiedza o finansach!

Taka wiedza nie jest problemem dla księgowych. Dla osób, zajmujących się innymi sprawami  w firmach, została przybliżona w nowych modułach szkolenia on-line Akademii PARP ?Finanse  dla niefinansistów?.

Mierz zamiary na siły - to praktyczne przesłanie łączy nowe moduły, uruchomione na początku października 2011. Szczególnie polecane są wszystkim nowym przedsiębiorcom z firm z sektora MSP.

Nowe moduły są poświęcone rachunkowi zysków i strat, finansowaniu działalności i ocenie opłacalności. Poznasz w nich bezduszną, ale niezawodną i fundamentalną miarę każdej organizacji działającej ?for-profit?, czyli dla zysku. Dowiesz się jak ważny jest kapitał obrotowy netto, często niedoceniany przy planowaniu nowego biznesu oraz jak określić efektywność ekonomiczno - finansową dla Ciebie, innych inwestorów czy dla banku, w którym starasz się o kredyt dla swojej firmy.

Wszystkie moduły składają się na kompleksowe i poradnikowe szkolenie, pozwalające zrozumieć tajniki wiedzy o finansach. Brak tej wiedzy jest jedną z głównych przyczyn, dla których 70 proc. nowopowstających biznesów nie przeżywa pierwszych 5 lat funkcjonowania.

Na portalu www.akademiaparp.gov.plznajduje się 29 szkoleń w pięciu zakresach tematycznych: finansowo-prawnym, zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menedżerskie i osobiste, marketing i sprzedaż oraz wiedza ogólna i otoczenie biznesu. Wszyscy przedsiębiorcy i pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę. Wiedza zdobyta w szkoleniach e-learningowych potwierdzana jest certyfikatem.

Więcej informacji: 
msp@akademiaparp.gov.pl

Infolinia 801 444 MSP (czyli 801 444 677)