PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Spotkanie z poetką

Spotkanie z poetką
Urząd Miejski w Gdańsku i Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego serdecznie zapraszają na spotkanie z Elżbietą Lipińską, laureatką Nagrody w Konkursie Literackim im. Bolesława Faca za rok 2007.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Urząd Miejski w Gdańsku i Wojewódzka  i  Miejska  Biblioteka  Publiczna im.  Josepha  Conrada-Korzeniowskiego serdecznie zapraszają na spotkanie  z  Elżbietą Lipińską, laureatką Nagrody  w  Konkursie  Literackim im.  Bolesława  Faca  za
rok  2007.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada o godz. 17.00 w Filii Gdańskiej biblioteki przy ul. Mariackiej 42. Rozmowę z autorką poprowadzi Kazimierz Nowosielski. W trakcie wieczoru będzie można kupić najnowszy tom wierszy poetki pt. ?Maj to łagodny miesiąc?.

Elżbieta  Lipińska
Urodzona w Warszawie, ale od lat mieszkanka i miłośniczka Wrocławia. Jest prawnikiem. Obok literatury najważniejsza jest dla niej muzyka. Pisze od dawna, głównie wiersze, czasem też krótkie utwory prozą. Stale publikuje w pismach literackich i w internecie, który uważa za bardzo ciekawe medium, pomocne w pracy literackiej.

Serdecznie zapraszamy!

Michał Piotrowski / Biuro Prasowe