PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Spotkanie w ramach kampanii ?Młodość bez procentów?

Spotkanie w ramach kampanii ?Młodość bez procentów?
Informujemy, że w dniu 2 czerwca br. w Sali Herbowej w siedzibie Rady Miasta w Gdańsku przy ul. Wały Jagiellońskie 1 o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie Pani Ewy Kamińskiej - Zastępcy Prezydenta Miasta Gdańska z właścicielami klubów, pubów i dyskotek uczestniczących w 2008 r. w kampanii społecznej ?Młodość bez procentów?.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Informujemy, że w dniu 2 czerwca br. w Sali Herbowej w siedzibie Rady Miasta w Gdańsku przy ul. Wały Jagiellońskie 1 o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie Pani Ewy Kamińskiej - Zastępcy Prezydenta Miasta Gdańska z właścicielami klubów, pubów i dyskotek uczestniczących w 2008 r. w kampanii społecznej ?Młodość bez procentów".

W spotkaniu wezmą również udział właściciele lokali, które otrzymały koncesję w 2009 r. W programie przewidujemy m.in. wystąpienie prezesa Zarządu Polskiego Przemysłu Spirytusowego, który przedstawi działania podejmowane przez jego stowarzyszenie we współpracy z władzami licznych gmin na terenie całego kraju, a mające na celu szerzenie zasad odpowiedzialnej sprzedaży i serwowania alkoholu. Ważnym punktem uroczystości będzie wręczenie podziękowań Władz Miasta właścicielom klubów, pubów i dyskotek, którzy przestrzegają prawa i uczestniczyli w kampanii ?Młodość bez procentów", szkoląc swój personel z zakresu obowiązujących przepisów prawnych regulujących handel alkoholem.
Ponieważ problem picia alkoholu przez nieletnich jest wciąż bardzo istotny, ważne jest, aby przybywało w Gdańsku odpowiedzialnych sprzedawców, którzy przyjmują prawidłowe postawy wobec sprzedawania alkoholu.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie właścicieli pubów, klubów, dyskotek oraz lokali gastronomicznych ,które otrzymały koncesję na sprzedaż alkoholu w 2009 r.
Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu telefonicznie: 058 320 02 56 (w godz. 8.30-15.00) lub mailowo biuro@gcpu.pl do dnia 28 maja 2009 r.

Anna Baranowska
GCPU