PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Projekt Gdańscy Akcjonariusze!

Projekt Gdańscy Akcjonariusze!
Zapraszamy do uczestnictwa w Projekcie Gdańscy Akcjonariusze!
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Zapraszamy do uczestnictwa w Projekcie Gdańscy Akcjonariusze!

Projekt Gdańscy Akcjonariusze!

Gdańsk Convention Bureau oraz Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku zapraszają wszystkich studentów do uczestnictwa w projekcie Gdańscy Akcjonariusze.

Celem Projektu jest włączenie wszystkich chętnych do przygotowań i realizacji dużych wydarzeń i imprez, odbywających się na terenie Miasta. Akcjonariusze pracują na zasadach wolontariatu akcyjnego, realizując zadania opieki informacyjnej, pomocy logistycznej i innych działań organizacyjnych. Patronat medialny nad projektem objęli Trójmiasto.pl, Radio Eska oraz Gazeta Wyborcza.

W tym roku, razem z Akcjonariuszami, uczestniczyliśmy w 71. Światowym Festiwalu Filmów Niezależnych UNICA i Konferencji Globe Forum. Aktualnie jesteśmy na 3. Festiwalu All About Freedom.

Akcjonariuszom zapewniamy ubezpieczenie, zwrot kosztów dojazdu, wyżywienie, ubranie, wyposażenie oraz w podziękowaniu za pracę przekazujemy certyfikaty uczestnictwa w wydarzaniu.

Nasz projekt stanowi możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia, nauki w praktyce, pracy w grupie oraz bezpłatnego uczestnictwa w ciekawych inicjatywach.

Zapraszamy do zgłaszania się po adresem www.gdansk4u.pl/akcjonariusze