PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Nagrody za prace w konkursie Czyste miasto Gdańsk wręczone!

Nagrody za prace w konkursie Czyste miasto Gdańsk wręczone!
Laureaci zostali nagrodzeni dziś w Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance w Gdańsku. Uroczystość odbyła się podczas konferencji inauguracyjnej prezentującej najnowsze informacje na temat modernizacji Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o. w Gdańsku Szadółkach oraz działań edukacyjnych, prowadzonych w ramach projektu Czyste miasto Gdańsk.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Laureaci zostali nagrodzeni dziś w  Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance w Gdańsku. Uroczystość odbyła się podczas konferencji inauguracyjnej prezentującej najnowsze informacje na temat modernizacji Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o. w Gdańsku Szadółkach  oraz  działań edukacyjnych, prowadzonych w ramach projektu Czyste miasto Gdańsk.

Pierwszą nagrodę otrzymała Alicja Kowalska z Gdańska( 33l). Jury przyznało również dwa wyróżnienia dla : Adrianny Chramęgi  z Gdańska(11l) i Filipa Kurpińskiego z Gdańska(7l). Wyróżnienie specjalne przyznano Zosi Kozłowskiej z Borkowa(9l).

 Założeniem konkursu było przygotowanie kartki pocztowej, która nawiązywałaby do prowadzonych akcji Zakładu Utylizacyjnego albo przedstawiała Gdańsk jako miasto nie tylko piękne i ciekawe, ale też czyste i proekologiczne. Było o co walczyć, bo zwycięską pocztówkę będziemy rozdawać w najbliższe wakacje na gdańskich ulicach. Więc zamiast kolejnej szablonowej kartki wakacyjnej z plażą i słoneczkiem, będzie można wysłać właśnie POCZTÓWKĘ Z CZYSTEGO MIASTA GDAŃSK. W ten sposób o naszej akcji i czystym Gdańsku dowiedzą się nie tylko jego mieszkańcy i turyści, ale i ich znajomi z Warszawy, Krakowa, Wrocławia?.
Autor zwycięskiej pocztówki otrzymał od nas wysokiej klasy aparat fotograficzny.