Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Na EURO 2008 z Lechią

A
A


Lechia Gdańsk przekaże sympatykom biało-zielonych 3 podwójne zaproszenia na mecze reprezentacji Polski podczas finałów Mistrzostw Europy, które w czerwcu br. odbędą się w  Austrii i Szwajcarii. Chodzi o mecze Polska-Niemcy w Klagenfurcie, Austria-Polska w Wiedniu oraz Polska-Chorwacja ponownie w Klagenfurcie. Karty wstępu zostaną rozlosowane podczas przerwy meczu z Wisłą Płock w najbliższą sobotę tylko i wyłącznie wśród posiadaczy karnetów. Każdy z trzech szczęśliwców otrzyma 2 bilety na poszczególne spotkania kadry, tak, aby do Austrii mógł wybrać się z osobą towarzyszącą.

- Podjęliśmy taką decyzję, bowiem chcemy docenić tych wszystkich, którzy nabyli karnety na mecze Lechii w rundzie wiosennej. To bonus wynikający z tego, że fani decydują się być z drużyną na każdym meczu i to przez całą wiosnę - powiedział Maciej Turnowiecki, prezes klubu.  

- Mogliśmy te sześć biletów po prostu rozdać. Uznaliśmy, że losowanie będzie uczciwe i jak najbardziej zasadne. To dla kibiców jest piłka nożna i stąd nasza inicjatywa - dodał dyrektor klubu Błażej Jenek.

Zwycięzcy nie otrzymają teraz biletów do ręki. Klub przekaże specjalny certyfikat, który kibice w momencie przesłania biletów przez Polski Związek Piłki Nożnej, będą mogli w siedzibie klubu zamienić na karty wstępu na poszczególne mecze reprezentacji kraju. 

To nie koniec atrakcji przy Traugutta. Przypomnijmy, że 30 marca podczas meczu Lechii z Polonią Warszawa wśród posiadaczy karnetów na wiosenne spotkania gdańskiej jedenastki, rozlosowany zostanie skuter w barwach klubowych.