Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

INFORMACJA z dnia 11.01.2008 r - dotycząca "Festiwalu Dzieci '2008"

A
A


Szanowni Państwo,

Trwają przygotowania do II edycji ogólnopolskiego "Festiwalu Dzieci' 2008", którego główne imprezy konkursowe oraz koncert laureatów odbędą się w dniach 5-8.06.2008 r, ale imprezy towarzyszące planowane są w Małopolsce już od dnia 30.05.2008 r.

Planowo od  21 stycznia br, na oficjalnej stronie internetowej Festiwalu (www.festiwaldzieci.rabka.pl) dostępne będą do pobrania  druki – "Karty Wstępne Zgłoszenia" (w trakcie opracowania) – przeznaczone dla placówek oświatowych, edukacyjnych, placówek kultury, urzędów miasta i gmin, starostw powiatowych oraz dla placówek w ramach działalności których prowadzona jest działalność edukacyjna, kulturalna i artystyczna
z dziećmi lub młodzieżą.

Prosimy o przekazanie niniejszej informacji o Festiwalu jednostkom lub placówkom na terenie gminy lub powiatu, które mogą być zainteresowane sprawą Festiwalu.

 

Aktualnie na stronie internetowej Festiwalu dostępne są:

  1. informacje o Festiwalu
  2. Komunikat Prasowy
  3. Informacja Biura Organizacyjnego Festiwalu
  4. Foto - galeria  z  Festiwalu Dzieci' 2007
  5. do pobrania jest automatyczna prezentacja z Festiwalu
  6. polecamy także do przeczytania  "Informator o Rabce-Zdrój i Festiwalu Dzieci" – opracowany w całości przez młodzież  z "Gimnazjum nr 1" w Rabce- Zdroju – dostępny ze strony Festiwalu, lub ze strony  własnej pod adresem  www.informator.rabka.pl

Niedługo do pobrania będą kolejne informacje i materiały oraz przygotowywany aktualnie Biuletyn Informacyjny Festiwalu Dzieci.

 

Organizatorami "Festiwalu Dzieci' 2008" są:
Centrum Informacji, Edukacji i Kultury w Krakowie,  Instytut Dzieci Świata, Firma "Wojdyła Budownictwo",
Hotel "Exploris", Miasto Rabka-Zdrój , Urząd Gminy i Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej, oraz zaproszone inne urzędy i instytucje.

            W 2008 roku odbędzie się  całodzienna specjalna impreza  "Festiwalu Dzieci' 2008" przygotowywany przez Centrum Informacji, Edukacji i Kultury wspólnie z Małopolska Komendą Wojewódzka Policji w Krakowie.

W najbliższych dniach podane tez będą informacje i szczegóły o specjalnych konkursach organizowanych w ramach festiwalu – plastycznym i fotograficznym – adresowanych do dzieci i młodzieży.

 

W celu jak najlepszego dotarcia z informacjami o Festiwalu, z informacjami o konkursach festiwalowych do jak najszerszego grona odbiorców, co pozwoli osobom i instytucjom zainteresowanym  zapoznać  się ze szczegółami  oraz dokonać  ewentualnego zgłoszenia – zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej krótkiej  "Ankiety Informacyjnej"  -  i odesłanie jej zwrotnie e-mailem na  adres:

baza-festiwal@aspress.hg.pl

Pozwoli to na wysyłanie materiałów bezpośrednio pod wskazane adresy instytucji lub osób zainteresowanych.

 

Prosimy o wypełnienie tej ankiety przez:

  1. w przypadku urzędów miast i gmin oraz starostw powiatowych – przez komórki, wydziały lub osoby zajmujące się edukacją, oświatą lub kulturą w urzędach
  2. w przypadku placówek kultury, placówek edukacyjnych i oświatowych, i innych jednostek –  bezpośrednio przez te placówki.

 

Mając na uwadze charakter Festiwalu, licząc na Państwa współpracę, łączymy wyrazy szacunku

 

BIURO  FESTIWALOWE
W Krakowie
tel. 0515 374 049, 0886 444 820   lub  tel/fax: (12)  417-38-96
e-mail: festiwaldzieci@aspress.hg.pl

Informacja o Festiwalu - otrzymują pocztą elektroniczną,  urzędy i placówki wg. rozdzielnika

KRÓTKA   ANKIETA   INFORMACYJNA dla potrzeb "Festiwalu Dzieci' 2008"

1) Nazwa jednostki: ...
2) Miasto/Gmina:...
3) Powiat: ...
4) Województwo: ...
5) tel. kontaktowy: ...
6) fax: ...
7) e-mail: ...
8) Imię i Nazwisko osoby do kontaktu: ...

KONIEC ANKIETY – dziękujemy

Uwaga:  ankietę prosimy przekopiować do pliku "txt"/"doc", "rtf"/ lub do pliku pocztowego
i wypełnioną odesłać na adres: baza-festiwal@aspress.hg.pl