PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Cały VAT w Akademii PARP

Cały VAT w Akademii PARP
Cały VAT w Akademii PARP
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
PARP

Najnowsze szkolenie Akademii PARP ?Podatek VAT? jest już kompletne! W jaki sposób można zmniejszyć kwotę podatku należnego i wpłacić mniej do Urzędu Skarbowego?
Jakie dokładnie informacje muszą się znaleźć na fakturze i jakie urządzenia są niezbędne w przypadku sprzedaży opodatkowanej VAT? To zagadnienia, które znajdują się w nowych modułach. Dodatkowo przedsiębiorcy poznają na przykładach opodatkowania VAT wybranych działalności: firmy budowlanej, transportowej, sprzedaży detalicznej
prowadzonej za pośrednictwem sklepu tradycyjnego i internetowego.

?Podatek VAT? jest już piątym szkoleniem z zakresu zagadnień finansowych i prawnych, dostępnym w całości na portalu www.akademiaparp.gov.pl. Składa się z ośmiu modułów, które krok po kroku wprowadzają uczestnika w tematykę podatku VAT. Mimo że szkolenie ?Podatek VAT? jest dostępne na portalu edukacyjnym Akademii PARP od niedawna, już cieszy się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców z sektora MSP.

Szkolenie będzie aktualizowane, zgodnie ze zmianami wprowadzanymi w przepisach.

Szkolenie on-line Akademii PARP ?Podatek VAT? jest bezpłatne. Skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców i pracowników z mikro, małych i średnich firm, którzy potrzebują skondensowanej, aktualnej wiedzy na ten temat. ? Akademia PARP stanowi źródło wiedzy dla polskich przedsiębiorców.
Uczestnik zawsze może wrócić do swoich szkoleń i przypomnieć sobie informacje na dany temat ? mówi Aneta Grzyb-Hejduk, ekspert ds. szkoleń Akademii PARP.

Pod adresem www.akademiaparp.gov.pl można także obejrzeć krótką prezentację szkolenia. Pokazuje, że wiedzę można przekazywać w przystępny i atrakcyjny sposób, a także przekonuje, że nieznajomość przepisów VAT może być poważną przeszkodą dla rozwoju firm.

Wśród innych szkoleń z obszaru finansowego i prawnego znajdują się także ?Windykacja należności pieniężnych i zarządzanie płynnością MSP?, ?Zabezpieczenie transakcji handlowych?, ?Biznesplan? oraz ?Zamówienia publiczne?.

Oprócz szkoleń o tematyce finansowo?prawnej pod adresem www.akademiaparp.gov.plznajduje się jeszcze 14 szkoleń internetowych z zakresu zarządzania. Przedsiębiorcy, pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę.
Zdobyta wiedza potwierdzana jest certyfikatem.

Więcej informacji: msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 0-801 444 MSP (czyli 0-801 444 677)