PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Zrób sobie „selfie” z Andreą Anastasim

Siedem meczów, siedem zwycięstw – tak dobrego otwarcia nie miał w XXI wieku żaden z zespołów spoza „wielkiej czwórki” PlusLigi! W środę, 12 listopada, żółto-czarni rozegrają kolejne spotkanie w Ergo Arenie, a kibice będą mieli szansę, by znaleźć się na wspólnym zdjęciu z trenerem Anastasim.

A
A

Siedem meczów, siedem zwycięstw – tak dobrego otwarcia nie miał w XXI wieku żaden z zespołów spoza „wielkiej czwórki” PlusLigi! W środę, 12 listopada, żółto-czarni rozegrają kolejne spotkanie w Ergo Arenie, a kibice będą mieli szansę, by znaleźć się na wspólnym zdjęciu z trenerem Anastasim.

Andrea Anastasi stale wstawia do Internetu robione przez siebie zdjęcia (tzw. „selfie”), na których pozuje z rodziną, zawodnikami i członkami sztabu szkoleniowego, pracownikami klubu i kibicami. Ostatnio sławę zdobyła fotografia, na której cały zespół LOTOSU Trefla prezentuje się z kartonowym modelem Roberta Kubicy. Teraz na „selfie” z trenerem Anastasim mogą znaleźć się wszyscy chętni kibice.

W środę, 12 listopada, o godz. 18.30 w Ergo Arenie gdańszczanie podejmą Cuprum Lubin. Po zakończeniu spotkania szkoleniowiec LOTOSU Trefla wykona zdjęcie, na którym pojawi się razem ze wszystkimi chętnymi kibicami. Jak to zrobi? To już tajemnica trenera. Zdjęcie będzie jednak w na tyle dobrej jakości, że każdy będzie mógł się na nim odnaleźć. Zostanie ono wykorzystane w klubowym kalendarzu na 2015 rok.

Mecz z Cuprum również zapowiada się niezwykle ciekawie. Beniaminek sprawił już w tym sezonie kilka niespodzianek, ogrywając m.in. ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle czy Cerrad Czarnych Radom. W zespole z Lubina wystąpi m.in. czterech graczy, którzy w przeszłości reprezentowali barwy LOTOSU Trefla – Grzegorz Łomacz, Paweł Rusek, Łukasz Kadziewicz i Maciej Gorzkiewicz. W drużynie Cuprum zagra także najlepiej blokujący obecnie zawodnik PlusLigi, Dmytro Paszycki, a także mistrz Europy z 2009 roku, Marcel Gromadowski.

LOTOS Trefl plasuje się obecnie na trzecim miejscu w tabeli, gorszym bilansem setów ustępując tylko PGE Skrze Bełchatów i Asseco Resovii. W siedmiu dotychczasowych meczach żółto-czarni ani razu nie przegrali. Tak dobrego otwarcia sezonu nie miała w XXI wieku żadna z drużyn spoza „wielkiej czwórki”, a bilansem 7-0 mogły pochwalić się jedynie ekipy z Kędzierzyna-Koźla (2001/2002, 2008/2009, 2011/2012) i Bełchatowa (2005/2006).

Najtańsze ulgowe wejściówki na spotkanie LOTOSU Trefla z Cuprum kupić można już za 10 złotych, zaś ceny biletów normalnych rozpoczynają się od 15 złotych. Można je nabywać za pośrednictwem strony www.trefl.kupbilety.pl, w kasach Ergo Areny, w Sklepie Koszykarza, na stoiskach sieci Toys4Boys w Galerii Bałtyckiej i Centrum Riviera, w Hotelu Haffner i siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot.

Michał Rudnicki