Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wyniki I otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu w 2019 roku

Pełniąca funkcję Prezydenta Miasta Gdańska ogłasza wyniki I otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska w 2019 roku.

A
A
data publikacji: 29 stycznia 2019 r.

Biuro Prezydenta ds. Sportu zwraca się z prośbą o zgłoszenie się przedstawicieli oferentów w celu uzgodnienia warunków umowy i złożenia dokumentacji do zawarcia umów, w terminie 21 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu.

Dokumenty, jakie należy złożyć do zawarcia umów:

Do zawarcia umów na realizację zgłoszonych zadań należy do każdej oferty obowiązkowo przedłożyć następujące dokumenty:

  • oświadczenie dotyczące podatku VAT /plik do pobrania/ wraz 
    z potwierdzeniem nazwy banku i numeru konta, na które ma być przekazana dotacja oraz wskazania osób upoważnionych/ w tym serię i nr dowodu osobistego upoważnionego/ do podpisania umowy na realizację zadania;
  • zaktualizowany harmonogram realizowanego zadania /plik do pobrania/ - jeżeli udzielona dotacja jest mniejsza niż wnioskowana;
  • zaktualizowany kosztorys realizowanego zadania /plik do pobrania/ - jeżeli udzielona dotacja jest mniejsza niż wnioskowana.

Warunki umowy i składana dokumentacja będzie konsultowana w siedzibie Biura Prezydenta ds. Sportu, Urząd Miejski - ul. Nowe Ogrody 8/12, 80-803 Gdańsk, IV piętro, pok. 418.

Wykaz ofert na realizację zadania nr 1 dotyczącego:  „Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego”  



l.p.

Nr oferty

Nazwa klubu

Nazwa zadania

Punkty Systemu Sportu Młodzieżowego

Kwota dotacji


1.

1/2019/zad1

UKS Ajas

Szkolenie dzieci i młodzieży zapasy – styl klasyczny

8

10000


2.

5/2019/zad1

UKS Motława

Kontynuacja organizowania pozalekcyjnego życia sportowego uczniów w formie stałych zajęć treningowych sekcji kajakowej

61

24000


3.

6/2019/zad1

UKS Korona

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w dyscyplinie w szachy

50,5

20000


4.

10/2019/zad1

MKS Gdańsk

Kompleksowe szkolenie gdańskich akrobatek

48

23000


5.

11/2019/zad1

MKS Gdańsk

Kompleksowe szkolenie gdańskich gimnastyków

340

108000


6.

13/2019/zad1

Klub Sportowy SAKO

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu

62

24000


7.

15/2019/zad1

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno- Sportowe Szansa-Start Gdańsk

Systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych – łucznictwo

0

5000


8.

16/2019/zad1

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno- Sportowe Szansa-Start Gdańsk

Systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych – lekka atletyka

0

5000


9.

17/2019/zad1

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno- Sportowe Szansa-Start Gdańsk

Systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych - pływanie

0

10000


10.

18/2019/zad1

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno- Sportowe Szansa-Start Gdańsk

Systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych – tenis stołowy

0

5000


11.

19/2019/zad1

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno- Sportowe Szansa-Start Gdańsk

Systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w sekcjach sportu niepełnosprawnych – boccia

0

5000


12.

21/2019/zad1

ZKS Granica

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie sportu zapasy

100

42500


13.

24/2019/zad1

Sportowa Politechnika

Organizacja szkolenia zawodników sekcji badmintona Stowarzyszenia Sportowej Politechniki

20

10000


14.

38/2019/zad1

Gdański Klub Taekwon-do

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie taekwon-do ITF

171

54000


15.

39/2019/zad1

Klub Tenisowy GAT Gdańsk

Szkolenie dzieci i młodzieży, organizacja turniejów młodzieżowych w tenisie

37,5

15000


16.

42/2019/zad1

UKS Conrad

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie judo w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego

60

24000


17.

44/2019/zad1

Morski Robotniczy Klub Sportowy Gdańsk

Szkolenie sportowe zawodników sekcji łuczniczej MRKS Gdańsk

48

25000


18.

45/2019/zad1

Morski Robotniczy Klub Sportowy Gdańsk

Szkolenie sportowe zawodników sekcji tenis stołowy MRKS Gdańsk

77,7

34000


19.

48/2019/zad1

Morski Robotniczy Klub Sportowy Gdańsk

Szkolenie sportowe zawodników sekcji kajakowej MRKS Gdańsk

35

20000


20.

50/2019/zad1

Ognisko TKKF Chełm Spółdzielczy

Szkolenie kolarskie dzieci i młodzieży idąc śladem Mai Włoszczowskiej, Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki

13,5

12000


21.

52/2019/zad1

Klub Lekkoatletyczny Lechia

Całoroczne szkolenie sportowe młodzieży w lekkiej atletyce przygotowujące do współzawodnictwa w Systemie Sportu Młodzieżowego 2019

27

18000


22.

54/2019/zad1

Akademicki Klub Taekwondo UDAR

Rozwój kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez realizację programu szkolenia sportowego taekwon-do ITF objętego SSM

6

10000


23.

63/2019/zad1

Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

Realizacja programów szkolenia sportowego dzieci i młodzieży w szermierce objętych Systemem Sportu Młodzieżowego

107

53000


24.

65/2019/zad1

Uczniowski Klub Sportowy DE LA SALLE

Wyrównanie szans rozwojowych wśród dzieci i młodzieży poprzez ograniczenie barier dostępu do uprawiania szermierki

31

15000


25.

 66/2019/zad1

Uczniowski Klub Sportowy DE LA SALLE

„Kto się boi, skazany jest na porażkę” - judo jako najlepszy wychowawca dzieci i młodzieży

6

10000


26.

70/2019/zad1

Sonkei Klub Karate i Rekreacji

Szkolenie młodzieży w karate olimpijskim (WKF) przez Klub Karate Sonkei

79

34000


27.

78/2019/zad1

Gdański Klub Tenisa Stołowego

Organizacja i prowadzenie treningów tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży

4,5

10000


28.

81/2019/zad1

Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

Szkolenie dzieci i młodzieży w brydżu sportowym

21,5

15000


29.

84/2019/zad1

MKS Atleta

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego

44

18000


30.

88/2019/zad1

KS Ośrodek Skoku o Tyczce w Gdańsku

Całoroczne szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w systemie sportu młodzieżowego w dyscyplinie lekka atletyka

12

10000


31.

91/2019/zad1

UKS Bursztyn

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie taekwon-do olimpijskie

32

10000


32.

92/2019/zad1

UKS Bursztyn

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie badminton

7,5

10000


33.

96/2019/zad1

Klub Sztuk Walki Neptun

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie taekwon-do ITF w ramach systemu sportu młodzieżowego

15

10000


34.

97/2019/zad1

Gdański Klub Wioślarski Drakkar

Szkolenie dzieci i młodzieży w wioślarstwie

33,5

20000


35.

98/2019/zad1

Stowarzyszenie Gwardyjski Klub Sportowy Wybrzeże

Upowszechnianie dyscypliny judo wśród dzieci i młodzieży

94

49000



36.

99/2019/zad1

UKS Dwójka Morena

Realizacja programu szkolenia sportowego w pływaniu

36

20000


37.

100/2019/zad1

UKS Dwójka Morena

Realizacja programu szkolenia sportowego w triathlonie

12,5

10000


38.

103/2019/zad1

UKS Szóstka

Szkolenie w wioślarstwie

30

20000


39.

107/2019/zad1

UKS Atena

Szkolenie dzieci i młodzieży w szermierce w ramach rankingu współzawodnictwa sportowego

87

44000


40.

108/2019/zad1

Gdański Klub Żeglarski

Realizacja programów szkolenia żeglarskiego 2019

151

99000


41.

112/2019/zad1

UKS Żabianka

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego

19,5

15000


42.

127/2019/zad1

GKS Stoczniowiec

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego - sekcja łyżwiarstwa figurowego

33

18000


43.

128/2019/zad1

GKS Stoczniowiec

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego - sekcja łyżwiarstwa szybkiego

260

73000


44.

136/2019/zad1

KS AZS AWFiS

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z Gdańska w zakresie żeglarstwa „Pływamy jak Piotr Myszka” – kontynuacja szkolenia

77

35000


45.

137/2019/zad1

KS AZS AWFiS

Szkolenie dzieci i młodzieży objętych Systemem Sportu Młodzieżowego w tenisie stołowym na terenie Gminy Miasta Gdańska w roku 2019

129

54000


46.

             138/2019/zad1

KS AZS AWFiS

Szkolenie wioślarskie 2019

166

74000


47.

140/2019/zad1

KS AZS AWFiS

Szkolenie dzieci i młodzieży w szermierce w ramach rankingu współzawodnictwa sportowego

143

54000



48.

141/2019/zad1

KS AZS AWFiS

Realizacja programów szkolenia dzieci i młodzieży w sporcie pływanie objętym SSM

15,5

15000


49.

142/2019/zad1

KS AZS AWFiS

Wsparcie realizacji programów całorocznego, kompleksowego szkolenia sportowego w dyscyplinie lekka atletyka w konkurencjach rzutowych

150

39000


50.

143/2019/zad1

KS AZS AWFiS

Wsparcie realizacji programów całorocznego, kompleksowego szkolenia sportowego w dyscyplinie lekka atletyka

250

108000


51.

144/2019/zad1

KS AZS AWFiS

Szkolenie wieloetapowe dzieci i młodzieży trenujących gimnastykę sportową

198,5

68000


52.

145/2019/zad1

KS AZS AWFiS

Wsparcie realizacji programów całorocznego, kompleksowego szkolenia sportowego w judo

78

51000


53.

2/2019/zad1

Akademia Piłkarska LG

Prowadzenie zajęć w dyscyplinie piłka nożna wśród dziewczynek w celu przygotowana  do rywalizacji w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego

6,6

20000


54.

14/2019/zad1

Stowarzyszenie Nasza Gedania

Szkolimy siatkarskie talenty - od przedszkola do seniora

37,8

20000


55.

23/2019/zad1

KS Gdańsk Curling Club

Szkolenie dzieci i młodzieży w olimpijskiej dyscyplinie jaką jest curling

53

25000


56.

26/2019/zad1

Sportowa Politechnika

Sportowa Politechnika szkoli koszykarską młodzież w Gdańsku

37

25000


57.

36/2019/zad1

Trefl Gdańsk

Szkolimy młodych siatkarzy - od Szkoły Mistrzostwa Sportowego do Plus Ligi i reprezentacji Polski

150

108000


58.

37/2019/zad1

Sztorm

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego

73,5

34000


59.

43/2019/zad1

UKS Conrad

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka ręczna w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego

12

15000


60.

59/2019/zad1

Klub Koszykówki Młode Lwice

Szkolenie młodych lwic w koszykówce dziewcząt

61,7

29000


61.

74/2019/zad1

Stowarzyszenie piłki ręcznej Wybrzeże Gdańsk

Realizacja programu „Młode Wybrzeże” poprzez szkolenie w piłce ręcznej w kategoriach dzieci, juniorzy młodsi i juniorzy

160,4

108000


62.

77/2019/zad1

GKS Gedania 1992

Realizacja wieloletniego programu szkolenia sportowego w dyscyplinie piłka nożna – kontynuacja

6

49000


63.

115/2019/zad1

Rugby Club LG

Szkolenie dzieci i młodzieży we wszystkich młodzieżowych kategoriach wiekowych

84

75000


 64.

120/2019/zad1

Olimpia Osowa

„Od Smyka do Olimpijczyka” – szkolenie drużyn unihokeja

53,9

39000


65.

129/2019/zad1

GKS Stoczniowiec

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych systemem sportu młodzieżowego - sekcja piłki siatkowej męskiej

16

20000


66.

130/2019/zad1

GKS Stoczniowiec

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych systemem sportu młodzieżowego - sekcja hokeja na lodzie

26

20000


Wykaz ofert objętych dofinansowaniem na realizację zadania nr 2 dotyczącego – „Realizacja programów szkolenia sportowego nie objętych współzawodnictwem w Systemie Sportu Młodzieżowego”



l.p.

Nr oferty

Nazwa klubu

Nazwa zadania

Kwota dotacji




1.

32/2019/zad2

KS Przygoda Gdańsk

Szkolenie zawodników w drużynowym sporcie wodnym - smoczych łodziach

6900


2.

46/2019/zad2

Morski Robotniczy Klub Sportowy Gdańsk

Szkolenie sportowe zawodników sekcji smoczych łodzi MRKS Gdańsk

8000


3.

56/2019/zad2

Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże

Szkolenie młodzieży i dzieci w ramach szkółki żużlowej – GKŻ Wybrzeże

50000


4.

58/2019/zad2

Stowarzyszenie Akademia Fitness Sportowego

Zakup specjalistycznego materaca pneumatycznego

4000


5.

69/2019/zad2

Gdański Auto-Moto-Klub

Program szkolenia sportowego i starty w zawodach o Mistrzostwa Stref Pucharu Polski i Mistrzostw Polski

13000


6.

72/2019/zad2

UKS Jasieniak

Szkolenie siatkarskie dzieci w UKS Jasieniak

8000


7.

79/2019/zad2

MMKS Gdańsk

„Zostań Smoczym Mistrzem” – kompleksowe szkolenia sportowe i starty w 2019 roku”

8000


8.

94/2019/zad2

SKF Iceskater

Synchro Skating Project 2019

35000


9.

122/2019/zad2

UKS Ada Judo Fun

Dofinansowanie wyjazdu na Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo

3500


Wykaz ofert objętych dofinansowaniem na realizację zadania nr 3 dotyczącego – „Pokrycie kosztów organizowania zawodów sportowych w pierwszym półroczu 2019 roku tj. do 30 czerwca 2019 roku”



l.p.

nr oferty

nazwa klubu

nazwa zadania

Kwota dotacji




1.

3/2019/zad3

Akademia Piłkarska LG

Udział w międzynarodowym turnieju piłki nożnej dziewcząt w Bremie

12500


2.

8/2019/zad3

MKS Gdańsk

Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików dziewcząt i chłopców w gimnastyce sportowej

8500


3.

9/2019/zad3

MKS Gdańsk

Mistrzostwa Gdańska o Puchar Neptuna – V edycja

6000


4.

12/2019/zad3

Klub Sportowy SAKO

Organizacja IX Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Z. Chychły

35000


5.

25/2019/zad3

Sportowa Politechnika

Finał mistrzostw Polski juniorek starszych U22

21350


6.

27/2019/zad3

AZS Zarząd Gł.

Gdański Test Coopera 2019 (wiosenna edycja)

31000


7.

28/2019/zad3

AZS Zarząd Gł.

Regaty Nord Cup 2019

63350


8.

49/2019/zad3

Ognisko TKKF Chełm Spółdzielczy

Organizacja otwartych mistrzostw okręgu pomorskiego w kolarstwie górskim w formie XCO

8500


9.

51/2019/zad3

Klub Lekkoatletyczny Lechia

47. Memoriał Żylewicza – Grand Prix Gdańska

15000


10.

55/2019/zad3

Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże

Organizacja zawodów rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski Par Klubowych na mini torze

4000


11.

57/2019/zad3

Stowarzyszenie Akademia Fitness Sportowego

Zawody V Debiuty i VII Mistrzostwa Polski Fitness Fit-kids & Fitness Aerobic

26000


12.

61/2019/zad3

Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

 XXII Turniej „O Trójząb Neptuna” – Puchar Polski seniorek we florecie kobiet

5000


13.

62/2019/zad 3

Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

Indywidualne i drużynowe mistrzostwa Polskich młodzików we florecie kobiet i mężczyzn

6000


14.

68/2019/zad3

Gdański Auto-Moto-Klub

Międzynarodowe motocrossowe mistrzostwa Polski

26000


15.

71/2019/zad3

UKS Jasieniak

X Międzynarodowy Turniej Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców „Logitus Cup2019”

4500


16.

95/2019/zad3

Klub Tenisowy GAT Gdańsk

Organizacja mistrzostw Polski młodzików w tenisie

8800


17.

102/2019/zad3

UKS Dwójka Morena

XXVIII Mistrzostwa Miasta Gdańska w wieloboju szybkościowym w pływaniu

4500


18.

110/2019/zad3

Gdański Klub Żeglarski

Regaty o Trójząb Neptuna 2019

13000


19.

111/2019/zad3

Gdański Klub Żeglarski

Regaty pokazowe „dzieciaki na dechach”

13500


20.

113/2019zad3

UKS Żabianka

„Bałtyckie nadzieje olimpijskie” – zawody pływackie

8000


21.

114/2019/zad3

UKS Olivia 17

Organizacja międzynarodowego turnieju hokeja na lodzie Amber Cup

7000


22.

118/2019/zad3

Biało Zielone Ladies Gdańsk

Organizacja turnieju mistrzostw Polski kobiet rugby 7

8000


23.

121/2019/zad3

UKS Ada Judo Fun

Otwarte mistrzostwa Gdańska osób niepełnosprawnych w judo

3700


24.

125/2019/zad3

GKS Stoczniowiec

IV Międzynarodowy Turniej Mini-Hokeja na lodzie Olivia Cup

7000


25.

131/2019/zad3

KS AZS AWFiS

XV Turniej Tenisa Stołowego „Dzieci- Andrzejowi Grubbie”

7000



Wykaz ofert objętych dofinansowaniem na realizację zadania nr 4 dotyczącego – „Realizacja programu „Z Gdańska na Igrzyska Olimpijskie” - projekt obejmuje dofinansowanie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe, w terminie do 30 listopada 2019 roku”



l.p.

Nr oferty

Nazwa klubu

Nazwa zadania

Kwota dotacji




1.

7/2019/zad4

MKS Gdańsk

Droga do Tokio! Przygotowanie gimnastyków do igrzysk olimpijskich 2020 - Paweł Kaśków

8900


2.

60/2019/zad4

Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

Przygotowanie florecistów Michała Siessa i Krystiana Gryglewskiego do igrzysk olimpijskich Tokio 2020

18000


3.

101/2019/zad4

UKS „Dwójka Morena” Gdańska

Wsparcie przygotowań zawodniczki Marty Łagownik do startu olimpijskiego w triathlonie – Tokio 2020

9000


4.

109/2019/zad4

Gdański Klub Żeglarski

Żeglarskie nadzieje olimpijskie - Piotr Kula

9000


5.

132/2019/zad4

KS AZS AWFiS

Realizacja programu „Z Gdańska na igrzyska olimpijskie” dla zawodników sekcji lekkoatletycznej KS AZS AWFiS Gdańsk” - Urban

9000


6.

134/2019/zad4

KS AZS AWFiS

Nadzieje olimpijskie Dominik Buksak 49er, Kinga Łoboda 49er FX, Tytus Butowski Laser, Michał Krasadomski Laser

27000


7.

146/2019/zad4

KS AZS AWFiS

Realizacja programu „Z Gdańska na igrzyska olimpijskie” dla zawodników sekcji judo KS AZS AWFiS – Karolina Miller, Katarzyna Madajewska

10000


8.

147/2019/zad4

KS AZS AWFiS

Tenisiści stołowi KS AZS AWFiS Gdańsk w drodze na Igrzyska - Zandecki Jan

9000


9.

148/2019/zad4

KS AZS AWFiS

Przygotowanie gimnastyków do igrzysk olimpijskich 2020 – Dawid Węglarz

9000



Wykaz ofert, które nie otrzymały dotacji

lp.

Nr oferty

Nazwa klubu

Nazwa zadania

 

1.

4/2019/zad1

UKS Wybrzeże

Realizacja zadań z zakresu rozwoju sportu dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej

Niska ocena merytoryczna - brak punktów Systemu Sportu Młodzieżowego

2.

22/2019/zad1

KS Gdańsk Curling Club

Obóz szkoleniowy w Giżycku

Niska ocena merytoryczna - powielenie oferty szkoleniowej z oferty 23/2019/zad1

3.

31/2019/zad1

Fundacja Sport Pasja

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna

Niska ocena merytoryczna - brak punktów Systemu Sportu Młodzieżowego

4.

34/2019/zad1

Klub Wysokogórski Trójmiasto

Sekcja sportowa Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto – program szkoleniowy z zakresu wspinaczki sportowej dla dzieci i młodzieży

Niska ocena merytoryczna - brak punktów Systemu Sportu Młodzieżowego

5.

40/2019/zad1

KS Meduza

Gra w koszykówkę rozwija talent, kształtuje osobowość, integruje środowisko

Niska ocena merytoryczna - brak punktów Systemu Sportu Młodzieżowego

6.

41/2019/zad1

UKS Conrad

Realizacja programu szkolenia sportowego w dyscyplinie piłka nożna

Błąd formalny - brak podpisu drugiego uprawnionego członka zarządu

7.

53/2019/zad1

Gdański Klub Koszykówki HANZA

Koszykówka najlepszą formą oddziaływania na psychofizyczny rozwój młodzieży

Niska ocena merytoryczna - brak punktów Systemu Sportu Młodzieżowego

8.

67/2019/zad1

Uczniowski Klub Sportowy DE LA SALLE

Gra w koszykówkę najlepszą drogą w kształtowaniu osobowości dzieci i młodzieży

Niska ocena merytoryczna - brak punktów Systemu Sportu Młodzieżowego

9.

75/2019/zad3

UKS Grizzly Gdańsk

„Nie bądź marudą - chodź na judo” turniej pierwszego kroku dzieci w judo w VIII Grizzly Judo Cup

Błąd formalny - brak podpisu drugiej osoby niezbędnej do podejmowania zobowiązań

10.

76/2019/zad1

UKS Grizzly Gdańsk

„Nie bądź marudą – trenuj z nami judo”

Błąd formalny - brak podpisu drugiej osoby niezbędnej do podejmowania zobowiązań

11.

 80/2019/zad1

UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk

Szkolimy siatkarskie talenty – od Szkoły Mistrzostwa Sportowego do ligi siatkówki, Trefla Gdańsk i reprezentacji Polski

Błąd formalny - brak aktualnego wypisu z rejestru stowarzyszeń

12.

83/2019/zad1

Stoczniowy Klub Sportowy Polonia Gdańsk

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna

Niska ocena merytoryczna - brak punktów Systemu Sportu Młodzieżowego

13.

87/2019/zad1

Fundacja Szkoła Wychowania Młodych Piłkarzy Pokolenia Lechii Gdańsk

Szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna

Niska ocena merytoryczna - brak punktów Systemu Sportu Młodzieżowego

14.

90/2019/zad1

Jaguar Gdańsk

Prowadzenie zajęć piłkarskich w akademii piłkarskiej Jaguar dla dzieci rocznik 1999-2015

Błąd formalny - brak podpisu drugiego uprawnionego członka zarządu

15.

104/2019/zad1

Akademia Sportu Młode Lwy Gdańsk

Młode Lwy szkolą Młodych Koszykarzy

Błąd formalny - brak aktualnego wypisu z rejestru stowarzyszeń

16.

105/2019/zad1

KS Tri Talent Team

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego

Niska ocena merytoryczna - brak punktów Systemu Sportu Młodzieżowego

17.

106/2019/zad1

UKS Neptun Gdańsk

Realizacja programów szkolenia sportowego objętych Systemem Sportu Młodzieżowego

Błąd formalny - brak aktualnego wypisu z rejestru stowarzyszeń

18.

35/2019/zad2

SKF KS Ex Siedlce Gdańsk

Program szkolenia piłkarskiego dzieci roczników 2005-2013 w AP EX Siedlce Gdańsk

Niska ocena merytoryczna - oferta zadania dotyczy zadania nr 1. Brak punktów Systemu Sportu Młodzieżowego

19.

116/2019/zad2

Biało-Zielone Ladies Gdańsk

Szkolenie seniorskiej drużyny kobiet rugby 7 i uczestnictwo w turniejach rugby 7

Niska ocena merytoryczna - oferta dotyczy szkolenia dorosłych

20.

133/2019/zad2

KS AZS AWFiS

Realizacja programów szkolenia młodzieży w sporcie pływanie i pływanie w płetwach nie objętym SSM

Niska ocena merytoryczna - brak środków

21

20/2019/zad3

Jaguar Gdańsk

Mistrzostwa Gdańska w piłce nożnej

Błąd formalny - brak podpisu drugiego uprawnionego członka zarządu

22.

29/2019/zad3

AZS OŚ.

Organizacja finału akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej 2019

Niska ocena merytoryczna - brak środków

23.

30/2019/zad3

AZS OŚ.

Organizacja finału akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym 2019

Niska ocena merytoryczna - brak środków

24.

33/2019/zad3

KS Przygoda Gdańsk

Organizacja II edycji zawodów smoczych łodzi-dragon boat business league…”

Niska ocena merytoryczna - brak środków

25.

64/2019/zad3

Fundacja Gdańska Szkoła Floretu

XVI Turniej „Kuźnia Gdańska”

Niska ocena merytoryczna - brak środków

26.

73/2019/zad3

Stowarzyszenie piłki ręcznej Wybrzeże Gdańsk

Sportowy dzień dziecka. Turniej piłki ręcznej chłopców rocznik 2006-2007

Niska ocena merytoryczna - brak środków

27.

82/2019/zad3

Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w brydżu sportowym

Niska ocena merytoryczna - brak środków

28.

85/2019/zad3

MKS Atleta

XIII Międzynarodowe zawody pod nazwą Młode Talenty w podnoszeniu ciężarów

Niska ocena merytoryczna - brak środków

29.

86/2019/zad3

MKS Atleta

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Puchar PMG w podnoszeniu ciężarów

Niska ocena merytoryczna - brak środków

30.

 89/2019/zad3

Jaguar Gdańsk

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Baltic Football Cup 2019

Błąd formalny - brak podpisu drugiego uprawnionego członka zarządu

31.

93/2019/zad3

UKS Bursztyn

Mistrzostwa Gdańska w badmintonie

Niska ocena merytoryczna - brak środków

32.

126/2019/zad3

GKS Stoczniowiec

Finał Ogólnopolskich zawodów rankingowych w short tracku

Niska ocena merytoryczna - brak środków

33.

135/2019/zad3

KS AZS AWFiS

Organizacja regat żeglarskich XXIV Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska

Niska ocena merytoryczna - brak środków

34.

47/2019/zad4

Morski Robotniczy Klub Sportowy Gdańsk

Program szkolenia indywidualnego zawodnika sekcji łuczniczej - Michał Rytlewski

Niska ocena merytoryczna - brak akceptacji komisji konkursowej

35.

117/2019/zad4

Biało-Zielone Ladies Gdańsk

Udział reprezentantek Polski w przygotowaniach do mistrzostw Europy i eliminacjach do igrzysk olimpijskich

Niska ocena merytoryczna - projekt dotyczy szkolenia reprezentacji Polski

36.

119/2019/zad4

Olimpia Osowa

Top Talent 10 – rozwój talentów w klubie Olimpia Osowa

Niska ocena merytoryczna

37.

123/2019/zad4

GKS Stoczniowiec

Z Gdańska na igrzyska olimpijskie- łyżwiarstwo figurowe

Niska ocena merytoryczna - klubowy projekt szkoleniowy

38.

124/2019/zad4

GKS Stoczniowiec

Z Gdańska na igrzyska olimpijskie- łyżwiarstwo szybkie

Niska ocena merytoryczna - klubowy projekt szkoleniowy


Zaktualizowany harmonogram zadania (34.5 KB)
Zaktualizowany kosztorys zadania (44.5 KB)
Oświadczenie VAT (27 KB)
Sprawozdanie z realizacji zadania (85 KB)
Aleksandra Dulkiewicz (0)
Urząd Miejski w Gdańsku