PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Mecz przyjaźni – dzień wielkiej zabawy!

A
A

Na najbliższe spotkanie piłkarskie na PGE Arenie przygotowano dla kibiców prawdziwą gratkę. Każdy, kto wybierze się na mecz pomiędzy Lechią i Śląskiem Wrocław, w sobotę, 25 października, będzie mógł skorzystać z atrakcji Fun Areny – paintballa elektronicznego, gokartów i parku trampolin, płacąc za nie jedyne 5 zł.

1

Fun Arena to czynne od czerwca tego roku przy stadionie Centrum Rekreacyjno-Sportowe. To miejsce na rodzinną rozrywkę, jak też na wyprawienie urodzin dziecku, wieczory panieńskie i kawalerskie czy też imprezy firmowe. 25 października od rana ma być miejscem wielkiej zabawy dla wszystkich kibiców.

Tylko 5 zł za 5-10-15 minut szalonej zabawy na: gokartach - trampolinach - zoltarze! Normalnie za taką zabawę trzeba zapłacić dużo więcej. Tylko tego dnia i tylko za 15 zł będzie można nabyć pakiet złożony z tych trzech atrakcji. Wyjątkową promocję na mecz Lechia - Śląsk przygotowali dla kibiców obu drużyn najemcy Fun Areny: PitStop i NoGravity. Fun Arena czekać będzie na miłośników dobrej zabawy od godziny 10.00 do 22.00.

Żeby zabawa była jeszcze bardziej przyjemna, Lechia przygotowała wyjątkowe ceny biletów na mecz ze Śląskiem. Studenci będą mogli kupić je już za 50%, zaś wszystkie dzieci gdańskich szkół podstawowych i kilkadziesięciu innych placówek spoza Gdańska, otrzymają od Lechii vouchery uprawniające do odbioru bezpłatnych wejściówek. 25 października nie będzie w Gdańsku lepszego miejsca do spędzenia wolnego czasu z rodziną. Zapraszamy!

Agnieszka Weissgerber (0)
Lechia Gdańsk