PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

LOTOS Trefl: po kolejny rekord

W niedzielę, 18 stycznia, o godz. 15.30 siatkarze LOTOSU Trefla zagrają o dziesiąte ligowe zwycięstwo z rzędu. W Ergo Arenie gościć będą AZS Częstochowa. Kibice żółto-czarnych rozpoczną fotograficzne zmagania o luksusowy rejs po Morzu Śródziemnym o wartości ok. 17 tys. złotych.

A
A

W niedzielę, 18 stycznia, o godz. 15.30 siatkarze LOTOSU Trefla zagrają o dziesiąte ligowe zwycięstwo z rzędu. W Ergo Arenie gościć będą AZS Częstochowa. Kibice żółto-czarnych rozpoczną fotograficzne zmagania o luksusowy rejs po Morzu Śródziemnym o wartości ok. 17 tys. złotych. 

W ostatni weekend gdańscy siatkarze odnieśli 17. zwycięstwo w sezonie. Dzięki temu po 19 kolejkach mają na koncie tyle samo wygranych meczów, co w ciągu… trzech ostatnich sezonów zasadniczych razem wziętych. Mają też najlepszy bilans w PlusLidze i liderują w tabeli, wspólnie z Asseco Resovią.

W niedzielę ich rywalem będzie jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej siatkówki – AZS Częstochowa. Akademicy mają w swoim dorobku po sześć tytułów mistrza i wicemistrza Polski, cztery brązowe medale ligowych rozgrywek, dwa krajowe puchary, a także triumf w europejskim Challenge Cup. Obecnie największą gwiazdą częstochowian jest ich nowy trener Michał Bąkiewicz, 200-krotny reprezentant kraju, mistrz Europy i wicemistrz świata. Jego podopieczni zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, z 3 zwycięstwami i 16 porażkami.

Kibice rozpoczną podczas tego meczu rywalizację o ekskluzywną wycieczkę z RejsClub.pl. Dwoje kibiców LOTOSU Trefla wyruszy w rejs „Śródziemnomorska fantazja” i spędzi osiem dni na statku MSC Fantasia, w luksusowej kabinie z balkonem, odwiedzając kolejno Genuę, Neapol, Sycylię, Maltę, Tunezję, Barcelonę i Marsylię. Katalogowa wartość tej wycieczki to 17 tysięcy złotych.

Co trzeba zrobić, by zobaczyć z bliska te wszystkie miejsca? Wystarczy wziąć udział w akcji „Podróż za trzy zdjęcia”! Należy pojawić się na trzech najbliższych ligowych meczach LOTOSU Trefla – z AZS Częstochowa, BBTS Bielsko-Biała (24.01, godz. 18.00) i PGE Skrą Bełchatów (prawdopodobnie 4.02) i zrobić sobie zdjęcia na tle trzech egzotycznych ścianek RejsClub.pl. Trzy fotografie trzeba będzie złożyć w jedno i przesłać pod adres m.szajner@sport.trefl.com.

Kompilacje te trafią później na facebookowy profil LOTOSU Trefla, a autor tej, która zbierze najwięcej komentarzy, w lecie wybierze się w rejs. Nagroda zostanie wręczona podczas kolejnego meczu żółto-czarnych – z Jastrzębskim Węglem w drugi weekend lutego.

Michał Rudnicki