PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Karnety na mecze gdańskich siatkarzy

11 sierpnia do sprzedaży trafią karnety na mecze LOTOSU Trefla Gdańsk. Najtańsze ulgowe abonamenty kosztować będą 25 złotych, ceny normalnych zaczynają się od 160 zł.

A
A

11 sierpnia do sprzedaży trafią karnety na mecze LOTOSU Trefla Gdańsk. Najtańsze ulgowe abonamenty kosztować będą 25 złotych, ceny normalnych zaczynają się od 160 zł.

Karnet jest gwarancją stałego miejsca, zniżki i pierwszeństwa w zakupie kolejnych wejściówek, rabatu na zakup koszulki klubowej, a także do 140 zł oszczędności.

Powiększona do 14 drużyn PlusLiga startuje w pierwszy weekend października. W rundzie zasadniczej gdańscy kibice obejrzą więc 13 meczów. Zakup sezonowego abonamentu zapewnia wstęp na wszystkie spotkania, dodatkowo również w Pucharze Polski i oszczędność równą cenie przynajmniej trzech pojedynczych biletów. Wszystkie osoby, które kupią karnety, otrzymają 50 proc. zniżki na dowolną koszulkę z klubowego sklepu, w tym również koszulki meczowe czy treningowe, a także specjalny rabat w sklepsiatkarza.pl.

Za całosezonowy karnet dla dziecka do lat 13, jego rodzice zapłacą 30 złotych. Karnety ulgowe, do których uprawnieni są studenci i seniorzy, kosztują od 130 do 240 złotych, zaś ceny pełnopłatnych rozpoczynają się od 190 złotych. Osoby, które zakupiły karnety w ubiegłym sezonie, otrzymają 15 proc. zniżki, co pozwoli im dodatkowo zaoszczędzić od 20 do 50 zł.

Karnety trafią do sprzedaży 11 sierpnia za pośrednictwem strony internetowej www.trefl.kupbilety.pl. Przez pierwszy tydzień nabywać je będą mogły wyłącznie osoby, które posiadały karnet w ubiegłym sezonie. Wolna sprzedaż karnetów rozpocznie się 18 sierpnia. Konieczne jest wyrobienie karty kibica, jej koszt wynosi 10 złotych.

W sierpniu kibice będą mogli również kupić bilety na pierwsze mecze sezonu PlusLigi. Podobnie jak w zeszłym sezonie, ceny pojedynczych biletów uzależnione są od wybranego sektora oraz przeciwnika. Do pierwszej kategorii zaliczono spotkania z najlepszymi zespołami ligi – PGE Skrą Bełchatów, Asseco Resovią, Jastrzębskim Węglem i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Pozostałe dziewięć spotkań znajduje się w drugiej, tańszej kategorii.

l.t.g.