Żużel ? Kossakowski mistrzem Polski

13-letni Dominik Kossakowski, wychowanek Lotosu Wybrzeże Gdańsk został mistrzem Polski w mini żużlu.

W pięciu turniejach Kossakowski uzbierał 69 punktów. Drugie miejsce zajął żużlowiec MKMŻ Rybki Rybnik Kacper Woryna (wnuk Antoniego, pierwszego polskiego medalisty Indywidualnych Mistrzostw Świata z 1966 roku) - 65 pkt, trzeci był Oskar Polis (USKS Speedway Częstochowa) - 58.

Startowało trzech innych zawodników Lotosu Wybrzeże. Patryk Beśko skończył mistrzostwa na czwartym miejscu - 48 pkt, Krzysztof Wittstock na dziewiątym - 35, a Dawid Dawidowski na trzynastym - 16.

W ubiegłym sezonie najlepszym wśród najmłodszych żużlowców Polski był Krystian Pieszczek, również wychowanek Lotosu Wybrzeża.