Piłka ręczna: lanie w Płocku

21:35 przegrali piłkarze ręczni Wybrzeża Gdańsk w Płocku z Orlenem Wisłą w meczu siódmej kolejki Superligi. Sił i pomysłów starczyło na 20 minut.

Gospodarze prowadzili wtedy 12:10. Niestety, w kolejnych 10 minutach Wybrzeże zdobyło tylko jednego gola, a Orlen Wisła pięć. Do przerwy było 17:11, a w drugiej połowie przewaga gospodarzy systematycznie rosła. Skończyło się na 35:21. Najwięcej goli dla gdańszczan zdobyli Łukasz Rogulski – 6 oraz Jacek Sulej i Marcin Lijewski – po 4.

Po siedmiu kolejkach Wybrzeże zajmuje w tabeli 10. miejsce, mając trzy punkty. Po dwa punkty zdobyły Azoty Puławy i Nielba Wągrowiec.

Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk 35:21 (17:11)