Piłka nożna plażowa: Grembach mistrzem Polski

Drużyna Grembach Łódź została mistrzem Polski w futbolu plażowym. Zawody rozegrano na Letnim Stadionie Sportowym na plaży w Gdańsku-Stogach.

W półfinałach drużyna KS Piórkowscy wygrała z ETA Zagłębie Dąbrowa Górnicza 7:5, a Grembach pokonał Hotel Continental Krynica Morska 3:2 , choć po drugiej tercji (grano 3 x 12 minut) przegrywał 1:2.

W meczu o trzecie miejsce ETA Zagłębie było lepsze od Krynicy Morskiej 4:3. W finale Grembach wygrał z broniącymi tytułu Piórkowskimi 6:5.

W te wakacje na plaży w Gdańsku-Stogach odbędzie się jeszcze kilka ważnych imprez: finały mistrzostw Polski kobiet (30 lipca), mistrzostw Polski juniorów (31 lipca) oraz Pucharu Polski (13-14 sierpnia).