Stypendium w wysokości 700 zł brutto, za zajęcie miejsc od I do III na mistrzostwach świata lub mistrzostwach Europy juniorów w konkurencjach olimpijskich lub paraolimpijskich
L.P |
Imię i nazwisko |
Osiągnięcia |
Dyscyplina |
Klub |
Anna Szymczak |
3 m. MEJ |
Szermierka |
AZS AWFiS |
|
2. |
Maxime Tarasiewicz |
3 m. MEJ druż., |
Szermierka |
AZS AWFiS |
3. |
Mikołaj Rudnicki |
3 m. MEJ młodsz. (druż.) |
Szermierka |
AZS AWFiS |
4. |
Marek Badowski |
3 m. MEJ (druż.) |
Tenis stołowy |
AZS AWFiS |
5. |
Aleksandra Ostrowska |
3 m. MEJ |
Lekka atletyka |
AZS AWFiS |
Stypendium w wysokości 1300 zł za zdobycie mistrzostwa Polski seniorów w indywidualnych konkurencjach olimpijskich lub paraolimpijskich
L.P |
Imię i nazwisko |
Osiągnięcia |
Dyscyplina |
Klub |
Filip Płocharski |
1 m. MP ind. |
Szermierka |
AZS AWFiS |
|
2. |
Łukasz Borkowski |
1 m. MP |
Gimnastyka sportowa |
AZS AWFiS |
3. |
Marek Łyszczarz |
1 m. MP |
Gimnastyka sportowa |
AZS AWFiS |
4. |
Adam Kierzkowski |
1 m. MP |
Gimnastyka sportowa |
AZS AWFiS |
5. |
Sebastian Cecot |
1 m. MP |
Gimnastyka sportowa |
AZS AWFiS |
6. |
Marcin Bachanek |
1 m. MP druż. |
Łyżwiarstwo szybkie |
GKS Stoczniowiec |
7. |
Aleksander Puszkarski |
1 m. MP druż. |
Łyżwiarstwo szybkie |
GKS Stoczniowiec |
8. |
Piotr Puszkarski |
1 m. MP druż. |
Łyżwiarstwo szybkie |
GKS Stoczniowiec |
Stypendium w wysokości 2100 zł za zdobycie miejsc od IV do VI na mistrzostwach świata lub mistrzostwach Europy seniorów w konkurencjach olimpijskich lub paraolimpijskich
L.P |
Imię i nazwisko |
Osiągnięcia |
Dyscyplina |
Klub |
Piotr Myszka |
5 m. MŚ |
Windsurfing |
AZS AWFiS |
|
2. |
Michał Janda |
6 m. ME druż. |
Szermierka |
AZS AWFiS |
3. |
Paweł Kawiecki |
6 m. ME druż. |
Szermierka |
AZS AWFiS |
4. |
Mateusz Biskup |
4 m. ME |
Wioślarstwo |
AZS AWFiS |
5. |
Daria Pogorzelec |
5 m. MŚ |
Judo |
SGKS Wybrzeże |
6. |
Monika Stachowska |
4 m. MŚ |
Piłka ręczna |
AZS Organizacja Środowiskowa |
7. |
Piotr Gacek |
5 m. ME |
Piłka siatkowa |
Trefl Gdańsk SA |
8. |
Mateusz Mika |
5 m. ME |
Piłka siatkowa |
Trefl Gdańsk SA |
Stypendium w wysokości 2500 zł za zajęcie miejsc od I do III na mistrzostwach świata lub mistrzostwach Europy seniorów w konkurencjach olimpijskich lub paraolimpijskich
L.P |
Imię i nazwisko |
Osiągnięcia |
Dyscyplina |
Klub |
Paweł Kołodziński |
3 m. ME |
Żeglarstwo |
AZS AWFiS |
|
2. |
Łukasz Przybytek |
3 m. ME |
Żeglarstwo |
AZS AWFiS |
3. |
Tomasz Jabłoński |
2 m. ME |
Boks |
KS SAKO |