Judo: juniorki z medalami

Cztery medale zdobyły juniorki AZS AWFiS Gdańsk podczas rozgrywanych w Kielcach mistrzostw Polski.

Najlepiej spisała się Aleksandra Jabłońska (70 kg), która wygrała rywalizację w swojej kategorii. Srebrny medal przypadł Magdalenie Miller (57 kg), która podczas wszystkich walk popełniła tylko jeden błąd… niestety, w finale. Kolekcję medali uzupełniły Anna Isenko (63 kg) i Barbara Lichońska (78 kg). Piąte miejsca zajęły judoczki UKS Conrad: Aleksandra Jańczak (52 kg) oraz Ilona Daśko (63 kg).

W klasyfikacji klubowej kobiet AZS AWFiS zajął drugie miejsce, zdobywając najwięcej medali.

Jabłońska, Miller i Lichońska jadą teraz do rosyjskiego St. Petersburga, gdzie wezmą udział w Pucharze Europy i campie treningowym.