Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Stypendium Kulturalne Miasta Gdańska "Fundusz Mobilności" 2013

A
A
Stypendium Kulturalne Miasta Gdańska "Fundusz Mobilności"
2013 r.
1. Kamila Chomicz Majowanie-Kultura Majów, badania w Meksyku 3 200,00 zł
2. Jarosław Król Bear Drum, prezentacja na Live Performers Meeting 3 500,00 zł
3. Radosław Deruba Bear Drum, prezentacja na Live Performers Meeting 3 500,00 zł
4. Dariusz Skarżyński Bear Drum, prezentacja na Live Performers Meeting 3 500,00 zł
5. Natalia Osuch Bear Drum, prezentacja na Live Performers Meeting 3 500,00 zł
6. Katarzyna Pastuszak The Power of the Nature 3 000,00 zł
7. Małgorzata Walentynowicz Festiwal Acht Brucken w Kolonii 644,00 zł
8. Natalia Kasperczyk European Braque Orchestra 1 050,00 zł
9. Dominika Skutnik „Reinterpretacja tradycyjnego rzemiosła w kontekście współczesnej praktyki artystycznej”, pobyt w Gyeonggi Creation Center w Korei Południowej 4 500,00 zł
10. Michał Jacaszek Koncerty Jacaszka w Ameryce Północnej z udziałem amerykańskich muzyków” 4 000,00 zł
11. Emil Miszk udział kwintetu „AlgoRythm” w konkursie zespołów jazzowych European Jazz Contest we Włoszech 1 100,00 zł
12.  Sławomir Koryzno udział kwintetu „AlgoRythm” w konkursie zespołów jazzowych European Jazz Contest we Włoszech 1 100,00 zł
13.  Piotr Chęcki udział kwintetu „AlgoRythm” w konkursie zespołów jazzowych European Jazz Contest we Włoszech 1 100,00 zł
14. Szymon Burnos udział kwintetu „AlgoRythm” w konkursie zespołów jazzowych European Jazz Contest we Włoszech 1 100,00 zł
15. Krzysztof Słomkowski udział kwintetu „AlgoRythm” w konkursie zespołów jazzowych European Jazz Contest we Włoszech 1 100,00 zł
16. Dorota Walentynowicz 15 Biennale WRO 2013 we Wrocławiu, rezydencja artystyczna w Centrum Sztuki Współczesnej Andratx (Hiszpania), wystawa indywidualna w Strasbourgu  2 000,00 zł
17. Daniel Nosewicz „The 1st Annual Young European Bigband Composer” w Kopenhadze 700,00 zł
18. Tomasz Bergmann Prezentacja projektu DP1 w Tokyo Wonder Site 1 300,00 zł
19. Sara Kupc Konkurs Muzyczny w Padwie 1 500,00 zł
20. Dominika Glapiak Konkurs Muzyczny w Padwie 1 500,00 zł
21. Urszula Wasilewska Prezentacja spektaklu „Istota” oraz występ zespołu Trupa Trupa w Centrum Sztuki Współczesnej Schlachthof w Bremie, podczas festiwalu Explosive! 700,00 zł
22. Grzegorz Kwiatkowski Prezentacja spektaklu „Istota” oraz występ zespołu Trupa Trupa w Centrum Sztuki Współczesnej Schlachthof w Bremie, podczas festiwalu Explosive! 700,00 zł
23.  Tomasz Pawluczuk Prezentacja spektaklu „Istota” oraz występ zespołu Trupa Trupa w Centrum Sztuki Współczesnej Schlachthof w Bremie, podczas festiwalu Explosive! 700,00 zł
24. Urszula Zerek Prezentacja spektaklu „Istota” oraz występ zespołu Trupa Trupa w Centrum Sztuki Współczesnej Schlachthof w Bremie, podczas festiwalu Explosive! 700,00 zł
25.  Rafał Wojczal Prezentacja spektaklu „Istota” oraz występ zespołu Trupa Trupa w Centrum Sztuki Współczesnej Schlachthof w Bremie, podczas festiwalu Explosive! 700,00 zł
26. Wojciech Juchniewicz Prezentacja spektaklu „Istota” oraz występ zespołu Trupa Trupa w Centrum Sztuki Współczesnej Schlachthof w Bremie, podczas festiwalu Explosive! 700,00 zł
27. Sławomir Jaskułke Koncert podczas festiwalu Corso Polonia w Rzymie 3 500,00 zł
28. Agata Ruchlewicz-Dzianach Trójfalowiec – prezentacja podczas 8 Międzynarodowego Festiwalu Architetktury EME3 w Barcelonie 1 500,00 zł
29. Rafał Kłoczko Udział w Międzynarodowym Operowym Konkursie Dyrygenckim: „Blue Danube International Conducting Competition 2013” w Russe (Bułgaria) 4 000,00 zł
30. Tamara Niekludow Udział w Festiwalu „International Musiksommer Campus Cleve 2013” 2 000,00 zł
31. Martyna Groth Prezentacja „Teatru na Barce. Miasta Możliwego” w ramach World Stage Design w Cardiff (Walia, Wielka Brytania) 3 000,00 zł
32. Katarzyna Zawistowska Prezentacja „Teatru na Barce. Miasta Możliwego” w ramach World Stage Design w Cardiff (Walia, Wielka Brytania) 3 000,00 zł
33. Tadeusz Dąbrowski Cykl spotkań autorskich i dyskusji w Nowym Jorku, Camridge, Filadelfii, Waszyngtonie, New Hampshire oraz w Omi International Arts Center w Ghent 2 800,00 zł
34. Jakub Krzysztofik Koncert oraz warsztaty podczas Explosive! Festiwal w Bremie 700,00 zł
35. Izabella Sawicka Koncert oraz warsztaty podczas Explosive! Festiwal w Bremie 700,00 zł
36. Joanna Kuźma Muzyka alternatywna z Trójmiasta – Trasa koncertowa zespołu „Asia i Koty” przez Niemcy i Szwajcarię 1 500,00 zł
37. Aneta Szyłak Kuratorstwo wystawy „The Fieldwork” w International Studio and Curatorial Program oraz wykład zorganizowany przez Independent Curators International „Curating Context- the Notes on Locates Practice” 3 000,00 zł
38. Piotr Kaliński Prezentacja płyty "Algebra" Hatti Vatti w klubie Gretchen w Berlinie oraz podczas Sonic Art. Festiwal w Waterford. 900,00 zł
39. Małgorzata Walentynowicz Udział w Międzynarodowych projektach: Festiwalu „Intersonanzen” w Postdamie (Niemcy) i koncercie w Filharmonii w Kolonii, wyjazd na próby i koncerty 870,00 zł
40. Agnieszka Stulgińska Udział w Międzynarodowych projektach: Festiwalu „Intersonanzen” w Postdamie (Niemcy) i koncercie w Filharmonii w Kolonii, wyjazd na próby i koncerty 440,00 zł
41. Anna Kalwajtys



Sztuczny Wróg/ Performance podczas mdznar. Festiwalu w Guangzhou „Live-International Action Art. Festiwal” 3 000,00 zł
42. Dorota Androsz „Ophelia_3” 1 250,00 zł
43. Agnieszka Kamińska „Ophelia_3” 1 250,00 zł
44. Dariusz Zabrocki Long beach Comic and Horror Convention 3 000,00 zł
45. Urszula Kozak Lunar Dive 3 000,00 zł
46. Agata Królak Ebola Ape+Hertshmertz=Back to Africa!”  3 000,00 zł
47. Mariusz Otta Wystawa artystów z E66 „vol.4” w Dniach Polskich w Reuss 1 500,00 zł
48. Stanisław Nowodworski Wystawa artystów z E66 „vol.4” w Dniach Polskich w Reuss 1 500,00 zł
49. Agnieszka Korejba Wystawa artystów z E66 „vol.4” w Dniach Polskich w Reuss 1 500,00 zł
50. Iwona Jurkiewicz Wystawa artystów z E66 „vol.4” w Dniach Polskich w Reuss 1 500,00 zł
51. Czesław Fankidejski Wystawa artystów z E66 „vol.4” w Dniach Polskich w Reuss 1 500,00 zł
52. Olga Warabida Udział w Live Performers Meeting w Kapsztadzie, Prezentacja projektu „Księżycowy Pierrot” 2 996,00 zł
53. Aleksandra Denga
Zimowe tournee koncertowe Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku po Chińskiej Republice Ludowej
3 000,00 zł
54. Gabriela Żmigrodzka
Zimowe tournee koncertowe Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku po Chińskiej Republice Ludowej
3 000,00 zł
55. Mateusz Wiczyński
Zimowe tournee koncertowe Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku po Chińskiej Republice Ludowej
3 000,00 zł
56. Aleksandra Szymańska
Zimowe tournee koncertowe Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku po Chińskiej Republice Ludowej
3 000,00 zł
57. Maciej Rogoziński
Zimowe tournee koncertowe Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku po Chińskiej Republice Ludowej
3 000,00 zł
58. Filip Orlikowski
Zimowe tournee koncertowe Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku po Chińskiej Republice Ludowej
3 000,00 zł
59. Barbara Maseli
Zimowe tournee koncertowe Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku po Chińskiej Republice Ludowej
3 000,00 zł
60. Katarzyna Libront
Zimowe tournee koncertowe Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku po Chińskiej Republice Ludowej
3 000,00 zł
61. Klaudia Kowacz
Zimowe tournee koncertowe Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku po Chińskiej Republice Ludowej
3 000,00 zł
62. Alena Iwańczuk
Zimowe tournee koncertowe Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku po Chińskiej Republice Ludowej
3 000,00 zł