Jak zaktualizować projekt? Konsultacje online dla NGO
PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Jak zaktualizować projekt? Konsultacje online dla NGO

Jak zaktualizować projekt? Konsultacje online dla NGO
Biuro Prezydenta ds. Kultury zaprasza organizacje pozarządowe na konsultacje online dotyczące grantów przyznanych na rok 2020. Podczas spotkania zostaną poruszone tematy aktualizacji ofert, które dostały już dofinansowanie w konkursach na Wydarzenia i Działania 2020.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Dostosowanie realizacji projektów do obecnej sytuacji to jedna z form pomocy skierowanej do środowisk twórczych i kulturalnych w tym trudnym czasie. Grantobiorcy mogą dostosować zakres rzeczowy realizowanego zadania, do istniejącej sytuacji, dokonać aktualizacji harmonogramu, kosztorysu oraz rezultatów zadania.

Organizacje, które chcą skorzystać z takiej możliwości, ale nie wiedzą, jak to zrobić, mogą wziąć udział w specjalnych konsultacjach online.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 19 maja o godzinie 14:00 w aplikacji Teams. W celu sprawniejszego udzielania odpowiedzi podczas konsultacji organizacje proszone są o wcześniejsze zgłaszanie pytań. Można przesyłać je adres elzbieta.czekaj@gdansk.gda.pl lub malgorzata.koter@gdansk.gda.pl, do czwartku, 14 maja do godz. 16.00.