Głosujmy na najlepszy produkt turystyczny!

Tylko do jutra, do końca dnia, trwa głosowanie w konkursie o certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny roku. Wśród zgłoszeń, aż 4 to produkty zaproponowane przez Gdańską Organizację Turystyczną.

Głosujmy na najlepszy produkt turystyczny!
A
A
data publikacji: 03 października 2017 r.

Wszystkie zgłoszone produkty są kapitalnymi atrakcjami turystycznymi. My oczywiście zachęcamy do głosowania na nasze propozycje. A są to: Karta Turysty, Szlak Lwa Heweliona, Konferencja Nowe Trendy w Turystyce oraz Tereny Postoczniowe.
Karta Turysty to narzędzie doskonale ułatwiające zwiedzanie Gdańska i regionu, a jednocześnie pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze.
Szlak Lwa Heweliona to coraz bogatsza kolekcja figurek małego lwa, które stoją już w 10 miejscach w Gdańsku. To świetny szlak, dzięki któremu dowiemy się ciekawych informacji o mieście. Zaprojektowany głównie z myślą o najmłodszych, jest obsługiwany przez nowoczesną i darmową aplikacje ILeo, a docelowo najważniejsze punkty i obiekty w mieście ozdobi około 50 lwiątek.
Trzeci produkt to konferencja Nowe Trendy w Turystyce. Odbywające się każdego roku spotkanie branży turystycznej, marketingowej i technologicznej przyciąga uczestników z całej Polski, ale także z zagranicy i gromadzi każdorazowo ponad 500 osób.
I na koniec wisienka na torcie. Uznaliśmy, że czas zwrócić uwagę na swoisty „nieoszlifowany diament” turystyczny Gdańska – Tereny Postyczniowe. To postindustrialne miejsce, które zaczyna tętnic życiem. Pojawiają się kluby i restauracje przyciągając tłumy ludzi, głównie młodych. Koncerty, wydarzenia i wiele innych atrakcji w otoczeniu majestatycznych dźwigów stoczniowych to nie lada atrakcja zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.


Serdecznie zachęcamy do zagłosowania: goo.gl/nCcewk

Michał Brandt (0)
Gdańska Organizacja Turystyczna
więcej tekstów autora
Michał Brandt (0)
Gdańska Organizacja Turystyczna
więcej tekstów autora