Będzie jaśniej i bezpieczniej!

Przed nami budowa ścieżki biegowo-rekreacyjnej wraz z oświetleniem wokół zbiorników retencyjnych "Świętokrzyska 1" i "Świętokrzyska 2" w Gdańsku – Łostowicach. Miasto ogłosiło przetarg na realizację robót dla dwóch zadań.

Będzie jaśniej i bezpieczniej!
A
A
data publikacji: 08 lutego 2018 r.

Ogłosiliśmy właśnie przetarg na realizację robót dla zadań:
1.Budowa oświetlenia wokół zbiorników retencyjnych Świętokrzyska 1 i 2 w Gdańsku
2.Budowa ciągu pieszego łączącego ul. Jaworzniaków w Gdańsku ze zbiornikiem Świętokrzyska 2 oraz ścieżki biegowej od zbiornika Świętokrzyska 2 do ul. Dulin’a wraz z oświetleniem całej trasy” w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017

W ramach pierwszego zadania oświetlone zostaną trasy wokół zbiorników retencyjnych Świętokrzyska 1 i 2 oraz ścieżka biegowa w kierunku ul. A. Dulin’a o długości około 3,7 km. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem realizacja zadania powinna zakończyć się we wrześniu 2018 r.

Natomiast druga inwestycja obejmować będzie m.in.: wykonanie oświetlenia wraz z budową ścieżki biegowej od zbiornika Świętokrzyska 2 do ul. Dulin’a (dł. ok. 128 mb). W ramach zadania powstanie również chodnik (dł. ok. 118 m) oraz łącznik (dł. ok.12 m) od ul. Jaworzniaków do zbiornika Świętokrzyska 2. Oprócz tego na terenie pojawią się nowe ławki i kosze na śmieci. Planowany termin zakończenia inwestycji to czerwiec br.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: http://www.drmg.gdansk.pl/readarticle.php?article_id=1061

Wykonawców zainteresowanych realizacją robót poznamy 23 lutego 2018 r.

Martyna Wolak (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
więcej tekstów autora
Martyna Wolak (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
więcej tekstów autora