PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Weź udział w spotkaniu warsztatowym na temat Programu Rozwoju Dostępne Miasto

Weź udział w spotkaniu warsztatowym na temat Programu Rozwoju Dostępne Miasto
Już w najbliższy poniedziałek 13 marca odbędzie się pierwszy z cyklu warsztatów dotyczących Programów Rozwoju, które posłużą wdrożeniu zaktualizowanej Strategii Rozwoju Miasta Gdańsk 2030 Plus. Będzie on poświęcony tematyce Dostępnego Miasta.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Dostępne Miasto

Spotkanie warsztatowe dla mieszkanek i mieszkańców oraz interesariuszy społeczno-gospodarczych odbędzie się w poniedziałek 13 marca o godzinie 17:00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku przy ul. Meissnera 9.

Gospodarzem spotkania będzie Piotr Borawski – Zastępca Prezydenta Gdańska. Wraz z koordynatorami Programu Rozwoju i specjalistami będziemy rozmawiać o priorytetach i przedsięwzięciach służących osiąganiu celów wyznaczonych w Strategii Rozwoju Miasta.

Chcemy poznać Wasze zdanie na temat tego, które działania z zakresu Dostępnego Miasta są obecnie najważniejsze. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji! Głównymi tematami rozmów będą:

  • mobilność w mieście: transport publiczny, sieć drogowa, bezpieczeństwo;
  • transformacja energetyczna: termomodernizacja, zarządzanie zużyciem mediów i Odnawialne Źródła Energii;
  • cyfryzacja usług, procesów i zagadnienia z obszaru Smart City.

Osoby chętne do udziału w spotkaniu zachęcamy do rejestracji: LINK

Na spotkaniu będzie można również wypełnić ankietę na temat priorytetowych inwestycji i projektów do realizacji w Gdańsku do 2030 r. Ankietę można wypełniać do 23 kwietnia również online pod linkiem: LINK