PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Ufaj, ale sprawdzaj

Ufaj, ale sprawdzaj

W związku z organizowanym w czerwcu spotkaniem pt. „Ufaj, ale sprawdzaj” kierujemy do Państwa zaproszenie do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Spotkanie połączone z dyskusją ma na celu przekazanie informacji o niebezpieczeństwach związanych z zawieraniem umów na telefon czy przez internet oraz o prawach konsumentów. Jesteśmy przekonani, że udział osób reprezentujących różne środowiska skupiające seniorów i późniejsza możliwość podzielenia się zdobytymi informacjami pomoże zmniejszyć ryzyko przypadków nieuczciwych praktyk handlowych względem osób starszych. Przedsięwzięcie organizowane jest przez Urząd Komunikacji Elektronicznej i Urząd Miejski w Gdańsku.

W spotkaniu wezmą udział eksperci Wydziału Polityki Konsumenckiej Departamentu Detalicznego Rynku Telekomunikacyjnego z Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Spotkanie odbędzie się 17 czerwca 2014 r. w godz. 12:00-14:00.

 O udziale decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Udział w spotkaniu należy zgłosić do p. Agnieszki Chilickiej telefonicznie, nr tel.: 58 323 70 11 do dnia 10 czerwca 2014 r. w godzinach otwarcia biura (pn., czw. 8:00-16:00, śr. 10:00-17:00) lub drogą elektroniczną na adres: mrk@gdansk.gda.pl

Po zgłoszeniu swojego udziału otrzymacie Państwo informację o miejscu spotkania.

Serdecznie zapraszamy!

 

Autor: Agnieszka Chilicka, Miejski Rzecznik Konsumentów

Gabriela Dudziak, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Gdańska ds. Seniorów